Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Penguen gibi tavuk şaşırttı

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir gecede sırtı öne doğru gelen ve dik yürümeye başlayan tavuğun neden böyle olduğuna ilişkin ise herhangi bir bilgi yok.
Sahibinin kümesinde diğer hayvanlar ile birlikte yaşayan penguen tavuk, diğer tavuklardan uzak duruyor.
Yem yemek ve su içmek için eğilmesi hayli zahmetli olan tavuk, özellikle yavaş yürüyüşünde bir penguenden farksız hale geliyor. Yürüyüşü pengueni andıran tavuk ayrıca kanatlarını da kullanamıyor. Diğer tavukların dışlamasından dolayı yalnız dolaşan penguen görünümlü tavuğa sahibi kınalı diye çağırıyor.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
nasılda etrafı kesiyo :) bi tesbihi eksik

valla bu bizi döver :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben küçükken bi horozumuz vardı. kapıdan çıkıp ordan geçene kadar koşardım o kovalardı. kanatırdı hep ayaklarımı.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bazı hayvanlarda böyle doğumdan sakat veya civciv iken ayakları sakatlanmış olabilir. Buna bu kadar eziyet etmemek lazım , bana çevirme olarak gönderin :)