Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Photoshop Programı Önerileriniz

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum kardeşler
Belli resmin içindeki öğleleri çekip çevirebileceğim sonra resmi belli bir eksende çevirebileceğim sonra da başka bir resmin içine sokabileceğim bir program arıyorum. Bedava olsun. Bir fikriniz var mı kardeşlerim?

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum kardeşler
Belli resmin içindeki öğleleri çekip çevirebileceğim sonra resmi belli bir eksende çevirebileceğim sonra da başka bir resmin içine sokabileceğim bir program arıyorum. Bedava olsun. Bir fikriniz var mı kardeşlerim?
Esselamu Âleykum we Rahmatullâhi we Berekâtuh

Telefondan olacaksa Pixlr, Canva kullanabilirsiniz abla(oturum açma gereği yok bildiğim kadarıyla). Bilgisayarda seçeneğiniz çok, neredeyse her program dediğinizi yapıyor.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Âleykum we Rahmatullâhi we Berekâtuh

Telefondan olacaksa Pixlr, Canva kullanabilirsiniz abla(oturum açma gereği yok bildiğim kadarıyla). Bilgisayarda seçeneğiniz çok, neredeyse her program dediğinizi yapıyor.
Ama kaliteli olsun leb demeden leblebiyi anlasın :D mesela dünya haritasında Avustralya’yı çekip Afrika’ya yapıştıracağım, düz çizgi olmasın Avustralya’nın girinti çıkıntılarını da çeksin anlatabiliyor muyum? Bilgisayar olsa daha iyi olur daha kaliteli programlar olacağını düşünüyorum. İsim verebilir misin bacım?

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Ama kaliteli olsun leb demeden leblebiyi anlasın :D mesela dünya haritasında Avustralya’yı çekip Afrika’ya yapıştıracağım, düz çizgi olmasın Avustralya’nın girinti çıkıntılarını da çeksin anlatabiliyor muyum? Bilgisayar olsa daha iyi olur daha kaliteli programlar olacağını düşünüyorum. İsim verebilir misin bacım?
Kendisinin seçmesini mi istiyorsunuz? O zaman ücretli programlar oluyor genelde, ALLAH'u Âlem. Kendiniz seçmeniz gerekiyor keseceğiniz kısmı. Mobilden oturum açma gerekli Adope Photoshop Express(ya da diğer uygulamaları var). İçinde ücretlendirme de bulunuyormuş.

Bilgisayarda da PhotoPea, Kapwing, Gimp deneyebilirsiniz muhtemelen vardır onlarda.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendisinin seçmesini mi istiyorsunuz? O zaman ücretli programlar oluyor genelde, ALLAH'u Âlem. Kendiniz seçmeniz gerekiyor keseceğiniz kısmı. Mobilden oturum açma gerekli Adope Photoshop Express(ya da diğer uygulamaları var). İçinde ücretlendirme de bulunuyormuş.

Bilgisayarda da PhotoPea, Kapwing, Gimp deneyebilirsiniz muhtemelen vardır onlarda.
Saydıklarını deneyeceğim kardeşim Allah razı olsun. Yok kendi seçmese de olur ama ben seçebileyim yani ahenkli bi sürüklemiş olsun.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Gimp ve Inkscape var. Harita, logo gibi şekillerle çalışmak için inkscape kullanılır. Resimlerde Gimp. Öğrenmesi kolay değil ama Youtubeda tutorial bol.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gimp ve Inkscape var. Harita, logo gibi şekillerle çalışmak için inkscape kullanılır. Resimlerde Gimp. Öğrenmesi kolay değil ama Youtubeda tutorial bol.
Gine’ler başa çıkamadım işaretlerinin şeyi bir türlü hareket ettiremedim. İnkscapei de deneyip paintten devam edeceğim galiba :D

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gine’ler başa çıkamadım işaretlerinin şeyi bir türlü hareket ettiremedim. İnkscapei de deneyip paintten devam edeceğim galiba :D
Neredeyse kendi yazdığımı anlamayacaktım. Autocorrectten nefret ediyorum. Gimple başa çıkamadım. işaretlediğim şeyi bir türlü hareket ettiremedim. Bu aralar yazım hatalarını affedin kardeşlerim.

Üst Ana Sayfa Alt