Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

pkk iranın şeriattından şikayetçimiz |Avrupaya şikayet edecekmiş ?

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
144166.jpg

Selamu aleyküm arkadaşlar ALLAHın bereketi üzerinize olsun...

dün tv izlerken haberden iranda yakalanan pkk (intahar bombacı)larını idam etti.

bundan son derece kızgın olan pkk insan haklarına baş vuracakmış ..

(Şeriat dedigin böle işte iranı tebrikler ...)

Dedigim şu abd ırak afganistan pakistanda hava saldırısında öldürdügü binlerce kişi için

A İ H M (avrupa insan hakları mahkemesi ) birşey demiyor..ırakta kadınlara tecevüz

eden abd askerine birşey yok 2 bombacı için dünyayı yıkıyorlar...

Yazık ... yazık ... yazık hemde ne yazık ...

Dünyada bir avukat gazeteci vb ünlü biri ölse 10 yıl konuşulur ırakta çoçuklar filistinde

yaşlılar afganistanda çoçuklar ölse millet takmaz ama ünlüler ayrı ..

Bu insanların haline üzülüyom ALLAH merhamet etsin..

dün memhet ali agca kral gibi çıktı ceza evinde ... ( adam öldüren kralsa :mad: )

yani bu dünyanın çivisi çıkmış :) Pkk müslümanlar için birşey yapmaz... ancak

kışkırtma türk kürt laz çerkez diye kırkırtmak olmaz hepsi abd oyunu

din kılıgıya ırçı kılıgıyla menfaat alanların ALLAH belasını versin diyorum amin..

yorumlarınızı bekliyorum :)

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kafirler birbirlerinin dostudurlar kardes, AIHM neden ab veyahut abd ye birsey desin ki :)

N Çevrimdışı

nengerek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
selamun aleyküm.. ben pkk yı anlayamadım... niçin şikayet edecekmiş? "bombaları patlatamadılar" zaten ölecektiler yanların da hiçbir masum götüremediler. başka bi sebeb gelmedi yardım lütfen ::::::::::::::::::::::::::::::)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Selamu aleyküm arkadaşlar ALLAHın bereketi üzerinize olsun...

Dedigim şu abd ırak afganistan pakistanda hava saldırısında öldürdügü binlerce kişi için

A İ H M (avrupa insan hakları mahkemesi ) birşey demiyor..ırakta kadınlara tecevüz

eden abd askerine birşey yok 2 bombacı için dünyayı yıkıyorlar...

Dünyada bir avukat gazeteci vb ünlü biri ölse 10 yıl konuşulur ırakta çoçuklar filistinde

yaşlılar afganistanda çoçuklar ölse millet takmaz ama ünlüler ayrı ..

Bu insanların haline üzülüyom ALLAH merhamet etsin..

aleikum selam
kardesim hala oyunlari anlayamadinmi?
AiHM onlarin, medya - basin onlarin....
kisacasi sunu söyleyeyim kafir tek bir millettir, aihm de kendi insanina karsi müslümanimi savunacak???

mesela; israil Basina göre: "filistine karsi, kendisini savunuyor" yani güya yaptiklari legal (MIS) ...

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm.. ben pkk yı anlayamadım... niçin şikayet edecekmiş? "bombaları patlatamadılar" zaten ölecektiler yanların da hiçbir masum götüremediler. başka bi sebeb gelmedi yardım lütfen ::::::::::::::::::::::::::::::)

aynen öle bombaya atamadılar mahsum insanlar ölecek :)

pkk sonra gerilla şehitleri diyor :p abd askerine şehit diyor..

şehit ALLAH yolunda ölenlere denir :)

Üst Ana Sayfa Alt