Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Profil Resimleri Hakkinda Uyari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum ve rahmetullah,

Arkadaslar gerekli lüzum üzerine profilde bayan, erkek resimleri görünen sekilde ise (gözleri belli olacak kadar görülenler kastedilmekte) degistirilmesini tavsiye ediyoruz. Bunu yapmamaniz bir ban sebebi degildir ancak bize ek yük olacaktir ondan dolayi profil resimlerinizi cicekler, böcükler, manzara ya da islami simgelerle degistirirseniz sevinirim. (uyarildiği halde israrla devam edenler olacak olursa o zaman ban söz konusudur)

Yönetimden yetkililer gördükce ve zaman oldukca direk profillerinize uyarmaksizin müdahale edip silebilirler.

Bilgilerinize.

UmmRevaha Çevrimdışı

UmmRevaha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
derken...
aktif bir üye değilim ancak meraktan soruyorum.Benim profilimdeki mucahid veya şehid resimleri de mi yasak ?!

Berkut Altay Çevrimdışı

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
İslam-TR Üyesi
Benim profil resmi sıkıntılı mı abi

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Kardeşler yakından görünen kadın ve erkek resimleri, bunun dışında günümüz şartlarında sıkıntı oluşturacak, ve tabi İslami bi siteye yakışmayan her türlü resim yasak. Çeşitli sakıncalar düşünülerek böyle bi karar verildi.

Doğa resimleri, ayet, hadis, güzel söz ve İslami motifli resimler kullanabilirsiniz.

Selamun aleykum verahmetullah

Aleykum selam ve rahmetullah ahi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt