Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmi Facebook Sayfamız Açılmıştır

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum sevgili kardeşlerim, sitemizin facebook adresi açılmış olup katkılarınızı beklemektedir.

Sizlerde sitemizin ilmi ve medya alanındaki çalışmalarını beğenip, eş dost ve akrabalarınıza önerebilirsiniz.

Sitemizin şuan tek resmi sosyal paylaşım adresi : https://www.facebook.com/islamtrcom

Rabbim hayırlı kılsın.

Not: Aktif şekilde facebook sayfamızda editörlük yapmak isteyen kardeşlerimiz bize sayfadan ya da buradan ulaşabilirler.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi masaAllah suan üye sayimiz 200, insaAllah ilk hedef 1000 dir. Kaliteli bir sayfa yapabilirsek cok güzel olacak. Ondan dolayi üye ve takip edenler cok önemli. Buradaki kardeslerimizde cevrelerindekilere sayfamizi tavsiye ederlerse hayra katkida bulunmus olurlar.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasil ahi daha acik yazabilirmisin. Din nasihattir, kisinin kisiden akilca üstün ve isabetli görüs sunmasindan dogal birsey yoktur.

Bastan ...
1) belki ihtilafli konulara (avama göre) girmemek
2) baska cemaatleri veya belamlari direk hedef almamak, hele soficanlar sayfa kapattirmada 1 numara :)
3) Acik Kafirleri, mesela CHP'yi önplana almak

Genel olarak
4) Diger konulari sindire sindire anlatmak
5) Ingilizce (veya Almanca da) paylasim yapmak
6) Cihadi sevdirmek
7) Arada Mizah iceren paylasimlar da bulunmak ...

vs ...

Tabi bu benim önerim yanlis da olabilir hatali da ....

Ha birde corbaya dönmiyecekse soru-cevap imkanini, belki foruma yönlendirerek, ön plana cikarmak ...
cünkü bu diger sosyal medya sayfalarinda yok ...

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bastan ...
1) belki ihtilafli konulara (avama göre) girmemek
2) baska cemaatleri veya belamlari direk hedef almamak, hele soficanlar sayfa kapatirmada 1 numara :)
3) Acik Kafirleri, mesela CHP'yi önplana almak

Genel olarak
4) Diger konulari sindiri sindire anlatmak
5) Ingilizce (veya Almanca da) paylasim yapmak
6) Cihadi sevdirmek
7) Arada Mizah iceren paylasimlar da bulunmak ...

vs ...

Tabi bu benim önerim yanlis da olabilir hatali da ....

Ha birde corbaya dönmiyecekse soru-cevap imkanini, belki foruma yönlendirerek, ön plana cikarmak ...
cünkü bu diger sosyal medya sayfalarinda yok ...
Allah razi olsun, katiliyorum akhi. Bence de muhafazakar kesimin sempatisini kazanmak icin oncelikli olarak kemalizme reddiyeler yapilmali. Daha sonra cihadi, mucahidleri ve akidelerini bu terörist yaftasinda kurtarmak icin mazlum halklara yapilan zulumler gundeme getirilebilir ve mucahidlerin bu halklara güzel muameleri vs. Burada halkimizin Osmanliya olan sempatilerinden de faydalanilabilir diye düsünüyorum.

Direk "AKP" ve kitlesini hedef almak (damardan :) ) davetin önünü tikayabilir...

Emegi gecen herkesten Allah razi olsun...

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bende kendi görüşümü yazayım inşeallah :), bence başlangıçta çogunluk neyi begeniyorsa ona göre hareket edilmeli, misal sayfada akpye reddiye içerikli birşey paylaşıldı, hemen altına bi de bakıyoruz hiç begeneni yok, buradan çogunlugun buna aşikar olmadiğı, bu konuda cahil kaldıği anlaşılabilir, ve buna göre de hareket edilmelidir, tabi bu begeni sayisina akşam vakitlerinde bakılmalı, artık bu adminin bilecegi bir iş, ama sanmıyorum sayfayı begenenlerin çogu bizim menhecimizde inşeallah :)

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yazı ve resimler güzel bir şekilde seçilirse ve bol bol paylaşım yaparsak hızlı bir şekilde reklamıda yapılmış olur insanlar kendiliğinden takip etmeye başlar inşeallah

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi masaAllah suan üye sayimiz 200, insaAllah ilk hedef 1000 dir. Kaliteli bir sayfa yapabilirsek cok güzel olacak. Ondan dolayi üye ve takip edenler cok önemli. Buradaki kardeslerimizde cevrelerindekilere sayfamizi tavsiye ederlerse hayra katkida bulunmus olurlar.
şu an itibarı ile 280 olmuş maşaallah

birde benim bir sorum var mesela bir sayfada yaptığım yorumları kendi arkadaşlarımın görmesini engelleyebiyormuyuz?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi ayarlarinda olmasi gerek oradan bakip dönermisin bana

Üst Ana Sayfa Alt