Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

rezıllık...Ezan ve Namazla dalgaymıs.........

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Bölücü örgüt PKK kampında çekilen bu görüntüler video paylaşım sitesi Youtube'dan indirilmiştir.

PKK'lı teröristler akılları sıra namazla dalga geçerken, rezaletin son perdesinde de "bomba nasıl hazırlanır" var. ( O kısım bu videoda yer almamaktadır)

EZANLA VE NAMAZLA DALGA GEÇİP KAYDETTİLER

Youtube'da yayınlanan bu son skandal görüntülerde kamptaki PKK militanları ezan ve namazla akılları sıra dalga geçiyorlar.

Ezanı sanki şarkı söyler gibi okuyup namaz hareketlerini de çarpıtarak eğlenen bölücüler ardından aralarında kahkahalarla gülüyorlar. Yaptıkları bu rezilliği de kaydetmeyi ihmal etmiyorlar.

BOMBA NASIL HAZIRLANIR?

Bu rezilliğin hemen ardından sık sık bombalı ve mayınlı saldırılar düzenleyerek bölgede sivil asker bir çok vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açan saldırılar düzenleyen terör örgütü PKK, bombaların nasıl hazırlandığını da Youtube sitesinde öğretiyor.
http://www.dailymotion.com/video/x3591b_pkk-ve-slam_news

H Çevrimdışı

hümam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu nasıl bir rezalettir.Rabbim ıslah etsin inşallah...Dinimizi ve vatanımızı bu ş...den korumalıyız elimizden ne geliyorsa yapmalıyız...

C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hümam ' Alıntı:
bu nasıl bir rezalettir.Rabbim ıslah etsin inşALLAH...Dinimizi ve vatanımızı bu ş...den korumalıyız elimizden ne geliyorsa yapmalıyız...
Katılıyorum sana.. :uzgunumm

M Çevrimdışı

mersinli

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bence bu konunun sılenmesı gerekıyor...
bızler o vıdeolara baktık sıra onları kazandırıyoruz..
bızler sınırlenıp onları kınarız ama onlar alayına bakar...onların ıstedıklerını yerıne getırmemmız lazım..dıye dusunuyorum ben...

allah ne belaları varsa versın..onların yerı bellı allahın ıznı ıle..yaptıkları yanlarına kalırm ı hıc.

B Çevrimdışı

barut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
mersinli ' Alıntı:
bence bu konunun sılenmesı gerekıyor...
bızler o vıdeolara baktık sıra onları kazandırıyoruz..
bızler sınırlenıp onları kınarız ama onlar alayına bakar...onların ıstedıklerını yerıne getırmemmız lazım..dıye dusunuyorum ben...

ALLAH ne belaları varsa versın..onların yerı bellı ALLAHın ıznı ıle..yaptıkları yanlarına kalırm ı hıc.

haklisin..
yazik ya nasil eglenmisler,dustukleri durumun farkinda bile degiller..suan kac tanesi yasiyo merak ediyorum..komik insanciklar ya yazik aciyorum.. :benkizgin

S Çevrimdışı

supurgesiz_cadi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
rezıllık...Ezan ve Namazla dalgaymıs.........

onların hayatları dalga olmuş ibadetimi ciddiye alıcaklar elbet bir tusunami vurur...!

gülerek günah işleyenler ağlayarak cehenneme girer ...

SeLam ve duA ile...

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
_mechul_ ' Alıntı:
yazık çok yazık bi zerrede mi yok imanınız

İmanı olan insanlar Çoçuklara kadınlara silah çekmez zalimlik yapmaz..nasıl bir zihniyetleri olduğu apaçık ortada olan bir örgüt..Ve bu örgütteki hiç kimsede dinde imanda aranmaz.....Allah bizleri şeytanın askerlerinden korur İnşAllah...

Üst Ana Sayfa Alt