Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rusların gençlik iksiri

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Çok yakın bir dostum ile karlar içinde yürürken benim yazmam için Önemli açıklamalarda bulundu. Babasının 'koroner by-pass' ile üç damarı değişecekken birazdan anlatacağım İKSİR sayesinde yüzde 100 tıkalı olan damarları açılır...Doktorlar hayretlerini gizleyemezler!.. 'Bu iksiri ilk Rus doktorları bulmuş'dedi.Ben de 'İnsanı heyecanlandırma da anlat' dedim. O da anlattı... Ecza deposu Neyi mi? Temmuz-Ağustos ayları arasında beyaz ve pembemsi renkli çiçekler açan, vatanı Orta Asya olan,eski Mısırlılar'ın 3 bin yıl önce kullandıkları A, B1, C, E vitamini yüklü bir ecza deposunu yani; Sarımsak ya da sarmısak(Allium sativum)'ı... Babası yaşlıdır, dostumun.Göğüs ağrıları şiddetlenmiştir. Dört saat sürecek ameliyatı kaldıramaz gözüyle baktıkları için umutlarını kesmişlerdir ailecek...Bir arkadaşı 'Ameliyat öncesi bir de bunu deneyin' der.Onlar da denerler...İşte o sihirli iksirin terkibi:

Sihirli iksir;

2 litre limon suyu, 40 diş orta boy soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan bir kavanoza koyup üzeri koyu renkli kağıt ve bezle kapatılır. Normal oda sıcaklığında 25 gün boyunca her gün çalkalanarak saklanır. Sarımsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açıp her sabah aç
karnına yarım veya içilebiliyorsa bir çay bardağı içilir. Kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, içine asla su, şeker vs. karıştırılmayacak. Bu karışımı içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek...Yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak. Mümkünse her sabah aynı saatlerde içilecek.

İksirin yararları
Eski dostumdan bu bilgileri aldıktan sonra bu karışım ile ilgili yaptığım araştırmada karşıma çıkan denenmiş sonuçlar ise şöyleydi:
1- Tüm damar iltahaplarını (vaskulit) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliğini ve hipertansiyonu önlüyor.
2- Kolesterol ve lipiti düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor, (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı da açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..)şekeri düşürüyor, pankreasın kendisini yenilemesini sağlıyor.
3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
4- Helycobacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisini yapıyor.
5- Tüm romatizmal iltahabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor.
6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor,sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.
7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor...

Evet ilk kez Rus doktorların bulduğu şimdi ABD'de uygulanmaya başlanan ve de tıpta devrim yaratacağı söylenen GENÇLİK İxiri.

T Çevrimdışı

tmaaga

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BÖYLE BİR NEBATI PAYLAŞTIĞIN İÇİN.FAYDASI OLACAĞINA İNANIYORUM.DAHA ÖNCE DE BULDUKLARIM VARDI AMA İÇİNDE ALKOL OLDUĞU İÇİN YAPMAMIŞTIM.SONUÇLARI DA YAZARIM.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ÜLKER ' Alıntı:
Kardeş buda içilmezki ıııııııyyy..!.!!!!!!!!!!

sorma... ben bu yüzden denemedim bile. umarım deneyenler olumlu sonuç alırlar. :grin:

K Çevrimdışı

karamele

Üye
İslam-TR Üyesi
insan hasta olursa agrılara dayanamıyorsa icer bendede safra kesemde taş var deniycem ALLAH SENDEN RAZI OLSUN deli kardeş

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
karamele ' Alıntı:
insan hasta olursa agrılara dayanamıyorsa icer bendede safra kesemde taş var deniycem ALLAH SENDEN RAZI OLSUN deli kardeş

rabbim acil şifalar versin kardeşim. deneyeceğin tarif içinde allah yardımcın olsun :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haydaa ' Alıntı:
bu bir amerikan ya da rus tuzagi olabilir kardesler , denemeden once birilerine denetiniz...... :ihihih
güzel fikir :hahahaa bende üst kat komşum ne işe yarar diye düşünüp duruyordum :muhaha

T Çevrimdışı

TEVHİDCİ

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
rus ayısı bunlarla mı besleniyormuş vaay beee, ama gençlikleri çeçen mücahidlerin karşısında bir işe yaramıyor, iksir içip genç yaşta çeçenistanda geberiyorlar cesetleride yakışıklı çıkıyor..

Es-Serahsi Çevrimdışı

Es-Serahsi

Üye
İslam-TR Üyesi
türkiyedede bilinen birşey bu fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Bu gibi bitkisel gıdalar tükeden arkadaşlara tavsiyem; bir kere içip iyi gelmedi deyip bırakmayın, önemli olan azmederek işin sonuna kadar gelip bitirmek, ondan sonra karar vermek lazım şifa buldum veya bulmadım.

Üst Ana Sayfa Alt