Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Rüyamla İlgili Yorumda Bulunabilir misiniz?

S Çevrimdışı

Secretgarden

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamin aleyküm herkese. Ben 24 yaşında 1 senelik evli bir bayanım.2 gün önce gördügüm rüya beni çok etkiledi buraya yazıp rüya için yorum yapabilicek birileri vardir belki diye yazıyorum.Eşim 6 kardeş , 3 görümcem 1 eltim ve kaynanamlarla aramızda oluşan bir dargınlık yüzünden 2 3 aydır konuşmuyorum.( saygısızlık mevzuları oldu). 2 gün önce rüyamda eşimin bütün kardeşlerini onların eşlerini kaynanamları gördüm.Hepimiz bir bahçe gibi biryerde oturuyorduk ben küs oldugumuz için hepsinden uzak ve somurtarak oturuyordum.Bir ara uzaga dogru gittim ve geri döndügümde eşim konuşmadıgımız kardeşi ve eltimle yan yana duruyordu ben döndügümde onları uzaktan gördüm ve eşimin adına dogru bagırarak yanına dogru koşuyordum onu ordan almak ister gibi. Bilmiyorum bu rüya beni çok gerdi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam ve rahmatullah

Rabbim rüyanızı hayra tebdil eylesin amin

Gelin kaynana elti vs bu durum maalesef bütün evli çiftler arasında ola gele bir durum.

Dikkat edilmesi gereken sıla i rahimdir.her ne kadar siz uzak dursanız bile eşinizi bu durumdan mahrum etmeyin.

Üst Ana Sayfa Alt