Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sa Si Kooo !!

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Vatanım cecenyamı ve Köyüm Candahar'ı çok özledim !!

Amcaoğlum Dokman'a selam olsun !!

Rabbim c.c benide en kısa zamanda kavuştursun !! AMİN !!

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned

Ey Benim Akhi' mmm ! Ey Benim Degerli kardeşim !!

Bu duaya amin demen gzölerimden yaş gelmesine sebeb oldu.. nedenmi? BİLMİYORUM !!

Ya çok özledim , yada Şehid olan akrabalarımın cesetlerini bile göremedim !! Ahh Akhim Ahh, içimdeki yarayı bir bilsen !! :'(

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ölüm bir son degil, Allah Akrabalarinizin Sehadetini kabul buyurmussa, sizdende hosnut olmussa, bulusma tekrarlanacak, calismak gerek..
Cecen Kardeslerimi Severim, Sahsen tanidigim kardeslerimde var... Onlardan bazilari gaflette hallerini görünce hüzünleniyor insan, memleketi unutmus gibi, bazilari ise masaAllah o Hasretle calismaktadirlar...

Allah Onlara Zafer nasip ettsin inseallah,

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
çeçenistan dağlarında kartal gibidir bir çeçen ,özgürlük savaşçısıdır yanlız kurttur her çeçen ..Lilahe illallah sevdamızsın çeçenya...birden bu mısralar geldi aklıma ...inşeAllah tez zamanda sevdiklerinize kavuşursunuz...yitirmiş olduğunuz sevdiklerinize rabbim rahmetle muamele etsin ...Allahumme amiin ...

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah azze ve celle Razı olsun duaniz için ve Hürmetinize Kabul buyursun duanızı..Aminn..

Qoman Eskar Çevrimdışı

Qoman Eskar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Vatanım cecenyamı ve Köyüm Candahar'ı çok özledim !!

Amcaoğlum Dokman'a selam olsun !!

Rabbim c.c benide en kısa zamanda kavuştursun !! AMİN !!

YouTube - çeçenya

assalam alakum sa vasha,,
noxchiyn kica : «ashpiyn küriexh bjargash ca jiydzbo,,, »
Bexk ma billa sa vasha ,,
Xhuna Noxchiyn mott biyca xai,,, Xho Turko vuy?
Xha ce hu yu naqhost?
Xho vina mettig hu yu?,
Xha masa sho du?
Xho hu bolx besh vu?
Xho zuda yaliyna vui?
subhanallah , Xhên mila vu xho, Xho, xhô veIar quza?

*** sorularıma cavap yazda konushuruz vasha seninle daha cok insh'Allah,,, salam alakum

Üst Ana Sayfa Alt