Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Saatler geri alınıyor... XD

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
Dursun, saatlerin geri alınacağını duyunca, evdeki saatleri toplayıp Saatçi Temel’e gider:
- Ula Temel, saatler geri alınacakmış. Biz de evdeki saatleri senden satın aldığımız için sana getirdik. Bunları geri alacaksun da.
Temel kendinden emin bir şekilde:
- Öyle yağma yok. Ben de duydum ama, sadece 1 saat geri alınacakmış. 1 tanesini alırım, diğerlerini almam. xD

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
herşeyi yapmış olabilr herşey ihtimal dahilinde. amma ve lakin dürüst adamdır vesselam

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
Hemşehri her sözüyle dobra dobra Temel ile cemal bir gün uçağa binmişler. temel aşagı bakıp demiş ki ; ''Ula cemal hakikaten insanlar buradan karınca gibi gözüküyor'' demiiş :)
cemal da ; ula salak temel daha kalkmadık onlar zaten karınca demiş :p

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
hehe... ama failliği mechul idi sözlerin :)) sadece adında bir fıkra
hem laf atmadım ki
haçan lafi kendisu atturmuş da

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
ne olcek ki hepimiz kardeşiz..özeleştirinin yada dışarıdan bir eleştirinin lafı mı olur hııh :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
dışa kapalı kendi içinde bi toplumuz. temel ben dursun cemal falan. biz öyle çevreye açılmadan yaşarız :)

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
olmaz ki ama ..
sonra kendi içinizde çürür gidersiniz... dışardan neşe gerek ki renklensin hayat ;)
noksa nişiniz ZoR... XD

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
biz içimizde yeterince neşeli yaşıyoruz zaten dışarıdan gelen etkiler anca üzer bizi :)

Sükun_u ArIz Çevrimdışı

Sükun_u ArIz

Üye
İslam-TR Üyesi
abbowww .:) sanırım iskender palanın yazdıgı iki darba arasında ki gayri mechulu fail oldum üühüüü