Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehid Inşaallah Abdul Fettah

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mücahid ve inşAllah Şehid Abdul Fettah kardeşimiz; 1982 Bitlis'in Adilcevaz ilçesine bağlı Esen Kıyı Köyünde dünyaya geldi. O doğarken bile gözlerini Kafirlere Kinli açtı.

10 Yaşında ailesiyle birlikte Adanaya yerleşen ve hayatını burada devam ettiren Şehidimiz Adanada boş durmayıp çevresine Tebliğ Etmeye, Çevresini Davete çağırmaya başladı.

Çalışmalarını Adana'da sürdüren, çevresi ve ailesi tarafından çok sevilen ve de birçok gencin hidayet bulmasına vesile olan Şehidimiz, ağabeyinden Boks eğitimi aldı.

Şehid Abdul Fettah Boks'ta Adana Ve Akdeniz Şampiyonu oldu.

Ve dünya nimetini elinin tersiyle itip "Size ne oluyor da Allah yolunda Cihada çıkın denildiği takdirde yerinizde çakılıp kaldınız yoksa dünya hayatını ahiretemi tercih ediyorsunuz dünya hayatı ahiret hayatının yanında pek azdır ( Tevbe 38 ) Ayetini bizlere bir kez daha hatırlatıp Zillet hayatından kurtulup Cennet nimetlerini tercih ederek 2008 Yılının Kurban Bayramından 1 hafta önce gidip ailesine "Ben Allaha Kurban Olmaya Gidiyorum, Annemin Babamın Ailemin Zekatını Vermeye Gidiyorum" diyerek kendini Allah Yolunda Kurban Eden Şehid Abdul Fettah Kardeşimiz Afganistan Emirliği Saflarına Katılır

Afganistan İslam Emirliği Büyük Baskın Düzenler şehidimiz Abdul Fettah Bu Operesyonda Çıkan Çatışmada Amerika Kafirlerine Çok Büyük darbe Vurur, Bu Haberi Alan Amerika kafirleri arka Arkaya Ucaklarını Hava Saldırısına Göndermiştir BomBardıman Yağmuruna Tutan Kafirler Tarafından Lütfi Serin le Ve Kendisi AbdulFettah Kardeşimiz Orada Şehid Olmuştur.
Allah Şehadetini Kabul Etsin ( İnşallah )

Şehid Olmadan Önceki Vasiyeti "Muvvahidlere Diyinki Ayaklarını Hak Din Üzere Kılsınlar"

H Çevrimdışı

harisbinharis

Guest
2008 Yılının Kurban Bayramından 1 hafta önce gidip ailesine "Ben Allaha Kurban Olmaya Gidiyorum, Annemin Babamın Ailemin Zekatını Vermeye Gidiyorum" diyerek kendini Allah Yolunda Kurban Eden Şehid Abdul Fettah Kardeşimiz
ALLAH ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN
BAYRAMINI FİRDEVSte yaparsın kardeşim sen ebu yahya el-libinin dedigi dünya baglarını kalbinden kopardın sen zevk-ü sefa mal saltanat gösterişi bırakıp izzet diyarına göç ettin .sen RAHMANIN ASKERLERİNDEN olmak için kendini geliştirdin şimdiki nesil vucudünü güç ve kuvvetini boş işlerde kullanıyor .kardeşim yolunu AÇIK bırakki bizlerde birer adım atalım egerki yolumuz sana ulaşmayacaksa bu ugurda evladlar yetiştirelim -

Üst Ana Sayfa Alt