Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehid Şeyh Usame Bin Laden (r.a) inşaALLAH !!!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum Rahmatullahi ve Berekad Ebeden ve Daime akhilerim

7741.jpg

7740.jpg

7739.jpg

7738.jpg

7736.jpg

7737.jpg

İsmini vermek istemeyen bir kardeşin, sitemiz adına ALLAH için yapmış olduğu çalışmaları.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
we Aleykum selam ve rakmetullah akhi neam ebeden ve daimen inşeAllah Allah razı olsun kardeşimizden cok güzel ve faydalı bir çalışma olmuş

Rabbim şehadetini gençlere teşvik kılsın ve onların cihada katılıp cesur mücahitler olmasına vesile kılsın inşeAllah şeykhın : (

fisebililkahhar_ Çevrimdışı

fisebililkahhar_

!صبرا يا نفسي معنا الله
İslam-TR Üyesi
Rabbim razı olsun. Şehid inshaAllah demek dogru mu kardesler biz zahire göre hükmederiz ve zahirende Şeyh şehid olmuştur Allah en iyi bilendir...

Selam ve Dua ile...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
güncel...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah cc şehadetini kabul etsin. Kardeşe de merhamet etsin. Allah razı olsun.

E Çevrimdışı

Ehli_Kuran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Büyük şeytan kendi yıktırdı o binaları ki Afganistan'a Irak'a rahatlıkla girebilmek bahanesini kazanmak için. Ortada bir başarı yok ikiz kuleleri yıkmakta. Zaten ABD nin haberi vardı.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafirlerin oyununa gelmeyin kardeş holwd filmi değil bu Allahın izniyle ikiz kuleleri müslümanlar yıktı... Bu vesvese ve dedikodu çizilen karizmanın düzeltilmesi için çıkarılmış bir dedikodu.... ve müslümanlar aciz... zayıf bu kadar büyük bir işi yapamaz çünkü onların beynleri buna yetmez şeklinde verilen bir izlenim.... Sizde bu oyuna gelmeyin...

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Büyük şeytan kendi yıktırdı o binaları ki Afganistan'a Irak'a rahatlıkla girebilmek bahanesini kazanmak için. Ortada bir başarı yok ikiz kuleleri yıkmakta. Zaten ABD nin haberi vardı.

Ehli kuran 11 eylül hakkında cihad emirlerinin videolarını izlersen bu fikrin değişir.ABD güdümlü medyanın çeşitli entrikalarla mücahidleri küçük düşürme oyunlarına alet olmayın.

E Çevrimdışı

Ehli_Kuran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tam tersine ikiz kuleler bombalandıktan sonra İslami!! terör diye bir kavram ürettiler. ABD ve Avrupa'da İslamın yayılmasına darbe oldu o bombalama olayları kısa bir sürede olsa. 11 eylülle ilgili cihad emirlerinin videolarının olması fikrime destek sağlar. Planı kuran ABD en güzel senaryoyu ve videoyu hazırlar zaten.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tam tersine ikiz kuleler bombalandıktan sonra İslami!! terör diye bir kavram ürettiler. ABD ve Avrupa'da İslamın yayılmasına darbe oldu o bombalama olayları kısa bir sürede olsa. 11 eylülle ilgili cihad emirlerinin videolarının olması fikrime destek sağlar. Planı kuran ABD en güzel senaryoyu ve videoyu hazırlar zaten.

tam tersine ikiz kulelerin bombalanmasından sonra avrupada islam hizla yayıldı böyle büyük bir eylemi yapan islam mücahitleri hakkında merak uyandı birçok avrupalıyı islamı araştırmaya sevk etti..ve abd ekonomisi telafsi yıllarca mümkün olmayacak ( olmadıda zaten ) ekonomik kriz içine girdi... Batılı insanlara sunacak değerleri kalmayan abd islamafobi , terorizim diye vesvese ve karalama kampanyaları dizenleselerde buna bir kısmı inandı bu birkısmın büyük çoğunluğu t.c. müslümanları...Tabi abd nin bu kampanyasına katkıda bulunan müslümanlarda oldu...f.gülen gibi....Kelebek tarzı bazı filimlerle müslümanların yapmış olduğu cihadı karalamaya çalıştılar...Talibanı pkk gibi göstermeye çalıştılar v.s....

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ABD ve Avrupa'da İslamın yayılmasına darbe oldu o bombalama olayları

Çok bilmişliğe gerek yok.Önce insan haddini bilmeli yerini bilmeli.11 eylülden sonramı islam daha çok yayıldı öncemi bunu bilmeyen biriyle tartışmak bile normal değil.Sizin şer sandığınız şeylerde bize göre hayır var.

Planı kuran ABD en güzel senaryoyu ve videoyu hazırlar zaten.
Mücahidler hakkındaki bu olumsuz düşüncelerinden vazgeç.Sanki müslümanlar Abdnin izni olmadan hiçbir eylem yapamaz.ABD size göre ALLAH gibi herşeyi önceden haber alan ve herşeyi kontrol eden bir ilah gibi.Sana göre senaryoyu yazan Abd bana göre Allah. Ne yapıcaz şimdi ??? O ol derse bir şey için ne amerika nede başka bir tağut o olacağı engelleyemez.Ben bu inancımla hiçbir şey kaybetmem ama sen ve senin gibilerin hiç olmazsa ya karşı taraf doğruysa diye bir düşünmeniz lazım.Zira videolarını bile abd hazılar diyerek iftira attığınız mücahidler için kul hakkına girmektesiniz.

Şeyh Zevahiri'nin aşağıdaki sözünü pc'den çıkar duvarına as gelen geçen okusun :

"Onlar demirin gücüne öyle inandılar ki Mücahidlerin imanını unuttular"

Soldier of Allah Çevrimdışı

Soldier of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Amerika kendini niye 17Milyar$ zarara soksun ki mal mı bu adamlar? Ayrıca vietnama hayali bir bahaneyle saldıran amerika, niye bu kadar büyük bir saldırıya girişsin mal mı bu adamlar? Hem amerika bu işi kendi yaptıysa mücahidlerin münafık(!) olduğu sonucuna varırız, ki bunu diyenin kendisi amerikayla iyi geçinelim diyen münafıkdır.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi,afgan-rus savaşı sırasında laden'in düşmanımın düşmanı dostumdur hasebiyle amerikayla ve cia ile pakistan da ortak kamplar kurup,afganistan'a adam gönderdiği bilinen bir gerçek,fakat ne olduysa 90'lı yılların ortasında,kızıl düşman ortadan kalktığında amerikanın yeni düşman arayışında ilk sıraya islamı yerleştirince 1.5 milyar müslüman hariç 4.5 milyar insanın gözünde islam= kötü birşeyler oluşturmalıyım hasebiyle,11 eylül sömürüsü yapılarak islam = terör algısı yapıldı insanların gözünde,ama usame iyi kullandı amerikayı ve,amerikayı kendi silahıyla vurdu,yani kullanılma silahı:D işte amerikanın kudurmasının en büyük sebeplerinden birisi de buydu zaten,kullanılıp bir tuvalet kağıdı gibi nasıl atılır dünyanın en büyük silahlı gücü,veya firavunu,veya nemrutu

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
göğü direksiz olarak yükselten
Allah'a yemin ederim ki, bütün
kâfir orduları hazreti Muhammed (sav)'in toprağından çıkmadıkça,
müslümanlar filistin'de rahat bir şekilde
yaşayamadıkça amerika'da yaşyanlar
ve amerika güvende olmayacak.
Allah en büyüktür izzet İslamdadır.

şeyh Usame bin Ladin

Allah senden razı olsun şeyh hürmetleri çiğnenen, namusu halel gelmiş islam ümmetini savundun Allah senden razı olsun. Şeyh Ahmet Yasin mektubunda "bu ümmet izzetini ayaklar altına alınırken utanmaz mı?" demişti sen utananlardansın sadece utanmakla kalmadın Allah yolunda cihad ettin Allah senden razı olsun şeyh.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

ben kufurdeyken yasadigim bazi olayalari anlatayim;

daha 11 eylul olmamisti .. ve bu tarihten cok onceydi

ankarada bir isim vardi, isimi bitirdim oylesine vakit harciyorum sonra dedimki gideyim bir internet kafeye (internette yeni yeni yayilmisti) gittim oyle bir seyler yazip okumaya calisiyordum uyusturucunun zaralari, uzayli, nasa, gizemli seyler bunun gibi seyler ne olduysa birden kendimi cia nin sitesinde buldum orada amerika tarafindan aranan isimler yaziyordu.. ben bin laden i tanimiyordum sonra sebebine filan baktim ama kendisi ilk sirada idi bir kac tane daha gozume sakalli afgan mucahidlerine benzer sekilleri olan kisiler ilisti hatirladigim bu kadar,

inanin hafizam oyle bir isimi tutmak icin zayiftir ama ben hic unutmadim usame bin laden i (Allah onun sehadetini kabul etsin) ..

yillar sonra bir sabah yurt disindayim yanimda isci arkadaslar var kalktik kahvalti yapiyoruz haberler durmadan amerikaya saldiri oldu diyor .. benim o cok onceden okudugum yazi geldi aklima dedimki bin laden yapmistir, vallahi yanimdakiler bu ismi ilk kez duymuslardi sonra haberlerde onunda ismi gecince olum dediler sen nereden taniyon bu adami sonra saka ile seninde bu iste bir parmaginmi var dediler .. neyse buradan sunu anliyoruz.. bin laden 11 eylulden oncede cia nin aranan isimleri icinde var ve oncedende amerikan gemilerine saldirida bulunmus, biz uyurken o zaten uyanikmis abd onu teror listesine almis yani bu onun kafirlere ilk saldirisi degil ..

ikincisi bulundugum yerde 11 eylulden sonra muslumanlara olan bakis acisi degistikce, ben dinime dondum yani artik islam gundemde idi ve ben kurani elime aldim okudum hamdolsun ben once kurana iman ettim sonra musluman olmaya karar verdim... buradan sunu anliyoruz ben 11 eylul sonrasi muslumaniyim ..

ve inanin tanidigim bir cok kisi 11 eylulden sonra silkelenmistir ozune donmustur cunki bu olay siniflari ayirdi ABD baskanin dedigi gibi ya bizdensiniz ya onlardan

hamdolsun bende bir cok kiside tarafimizi sectik..

bizi yediren iciren ve musluman kilan Allah swt ya hamdolsun

Hamd, alemlerin Rabbi olan Allah'adır ...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben de anlatayım . benimki de kısmen benzer.

11 eylül olayını duyunca ilk hissim bir ferahlama oldu. nedenini bilmiyorum. ama öyle hissettim. Afganistanda bir zamanlar bir cihad olduğunu duyuyordum . Ama bu cihadın halen devam ettiğini falan bilmiyordum. Ardından gelen günlerde TV lerde çıkan bazı görüntülerde teröristle başlayan haberlerdeki videolarda, Besmele ile başlayan, ardından kuran dan ayetlerle devam eden görüntüler...
Nası yani diyordum kendi kendime. Bunlara neden terörist diyorlar ki? Ardından yıllar geçti. sonra bir zamanlar dini konularda internette bakınırken cihad videoları vs artmaya başlayınca sanırım, videolardan bu konu ile alakalı bilmediğim birsürü bilgileri öğrendim. Özellikle Manhattan gazvesi videolarında birçok detay bilgi var.

Hala çözemiyorum. Şeyhin ne zaman bir videosunu izlesem, ne zaman bir resmini görsem içime bi ferahlık geliyor. Bi huzur. anlamlandıramıyorum.

11 Eylül bir başlangıç değil. bir sonuçtu. Şeyh bunu çok güzel anlatıyordu. Şu günlerde Şeyhin yokluğu çok fazla hissediliyor.

https://www.islam-tr.org/konu/manhattan-belgeseli.25657/

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çocukluğumda camimizin imamı gelir küçük mücahid diye severdi beni mücahid ne demek bilmezdim ama iyi bir şeydi muhakkak imam kötü şey demezdi. o zamanlar çeçen cihadı tüm hızıyla devam ediyordu elime oklava alıp yerlere yuvarlanırdım Allahuekber diye bağırarak 5 yaşlarında falandım ama cihad tağut falan hiç bir şey öğretmediler bana.

11 eylülde o kadar mutlu olmuştum ki annem o kadar mutluydı kı hayatım boyunca annemi hiç o kadar mutlu görmedım kadın koltuktan koltuğa atlıyordu neredeyse ben de sevinç göz yaşı dömüştüm Peygamberime laf eden yalancı diyen kafirler yıllarca bizim çocuklarımızı öldürdüler yıllarca kadınlarımızın nasumusuyla oynadılar fakat ben bunları o zaman da bilmiyordum hiç bir şeyden haberim yoktu annemin de yoktu muhtemelen ama bildiğim tek şey vardı onlar müslümanlardan nefret eden kafirlerdi Allahın nurunu söndürmek isteyen şerefsiz sürüsüydü diğerleri ise müslümandı gerisi teferruattı.

Allah razı olsun şeyh çaresiz müslüman halkına "istersek kafirleri yerle bir edebiliriz Allah bizimledir" mesajını verdi Müslümanların da yumruk atabildiğini gösterdi.

Üst Ana Sayfa Alt