Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehidler Gecesi After Effect Veya Hazır Şablon

E Çevrimdışı

Ebu Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berekatu,

Allahın selamı, rahmet ve bereketi üzerinize olsun kardeşlerim. Ben yaklaşan Şubat ayında bir şehiDler gecesi programı düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu konularda'da azda olsa bilgim olduğu için ben yapacagım bu konuyla ilgili sizden ricam daha önceden böyle bir çalışma yaptıysanız onları veya önerilerinize ihtiyacım var. Bu konularda bilgi sahibi arkadaşlar öneri yaparsa sevinirim.
Daha önceden after effect hazır şablonları düzenleyerek bişeyler yapmıştım varsa şablon onlarıda editleyebilirim.

Vel_HasıL Çevrimdışı

Vel_HasıL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam kardes allah nasıp ederse bizde yapmayı düşünuyoruz ve allahu alem 5 aydır gece gunduz çalışıyorum onlarca video neşit efek intro vb gibi seyler topladım ve halen devam edıyorum tabı sadece sinevizyon degıl farklı projeler üstünde de çalışıyoruz bilmıyorum yardımcı olabılırmıyım sana neden dersen bende yogunum ama soracagın seylere ve istedıgın özel seyler varsa destek kardeşime olmak isterım siz nerde veya hangi (der) olarak yapmayı düşünuyorsunuz

bu siteden faydalanmanı tavsıye ederım bir çok neşit ve video bulabılırsın

Vel_HasıL Çevrimdışı

Vel_HasıL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
efek ve intro için sony vegas hazır introları var hazır introları değiştirip istediğin şeyleri yapabilirsin araştırman yeterli

E Çevrimdışı

Ebu Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
http://shareae.com bu sitede templateler üzerinden yapmak istiyorum aslında abi ancak ben efektten ziyade içerik olarak 2015 yılına ait şehitleri, zulüm altındaki coğrafyaları, islami davada iz bırakmış komutanları, şehitlikle ve şahitlikle ilgili bilgi bu tarz bi çalışma yapacağım.