Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selâm hakka tabi olanlara olsun..

HuZeYFeN' Çevrimdışı

HuZeYFeN'

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Beraketuhu kardeslerim

Hepimiz Allah'taniz ve hepimiz yine O'na dönecegiz.. bu siteye devamli girenler aslinda beni yakindan taniyorlar. Ve benim buradan atilmama sebep olan istisare heyetine de selam olsun
eski kullandigim ismim bildiginiz gibi Cundullah'di. Bu ismi yine kullanmak isterdim ama ne yazik ki yasaklandi. Simdi huzeyfen ismiyle üye oldum ve en azindan ilim alis verisinde bir katkim olabilir diye düsündüm.

bu aralar pek giremiyorum (okul, kitaplar, daglar, taslar ve agaclar sayesinde). ama yinede kulagima gelen önemli haberleri burada yayinlamak isterim. Görüyorum ki ilim alaninda, ve özellikle Tevhid ve Sirk bahsinde baya ilerlemissiniz. bu konulari birdaha yazmak degil, buradan diger insanlara duyurmak icin calismamiz gerekir. Ve üyeler arasinda bunu hala kavrayamayan varsa basta bunlari okumasi gerekir. Cünkü tevhid olmazsa günde bin rekat namaz kilinip, kurani bin kere hatmetmis olsun ve kabeyi bin defa tavaf etmis olsun bir sevap dahi alamaz, velev ki cehenneme yuvarlanir.
Onun icin sizden istirhamim; Özellikle Tevhid ve Sirk konusuna agirliginizi koymanizdir.
Gayret bizden, muvaffakiyet sadece Allah'tandir

fî emanillah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ve aleykum es selam Cundullah yada namı diğer yeni nickiyle huzeyfen.. Amacını tam olarak anlamış değilim. Şowmen'misin yoksa ara sıra birilerinin gazıyla hareket eden başka bir şey mi..

NE yapmaya çalışıyorsun. Tevhidi yaymak mı yoksa buradaki yönetime aklın sıra taş atmak mı.

Neden kovulduğunu insanlara burada deşifre etmedik, çünkü Allah'a inanan birinin her türlü hatasına rağmen insanlar arasında ulu orta küçük düşürmek istemedik. Sen ise gelmiş buraya yeni nickle üye olup sanki tek tevhidi anlatan benim ve yönetim beni banladı der gibi bi haller içindesin.

Yazık..

Seni neden uzaklaştırdık:

1. Hilafet konusunda çok saçma yazılarından..
2. Daha kendi siyasi düşüncelerinin boyutunu bilmeden burada insanlarla tartışıp mensubu bulunduğun cemaati küçük duruma düşürdüğün için.
3. Benimle olan münakaşanda ki bu hilafet konusudur forumda ulu orta yalan söylemendir. Bu mevzuda sen kurulmuş olan hilafete çeçen komutanların da biat ettiğini açıktan demiş olup bende senden 3 gün süreyle buna açıkdan delil sunmanı istedim. Ancak hiç bir delil (yazı ve video ) bulamadın.

Bu sebeplerden ötürü seni forumdan uzaklaştırdık ve bu uzaklaştırma da tamamen silinme olmadı kendi nickine bakmış olsaydınız bu yasağın kalkmış olduğunu görürdünüz..

islam-Tr.Net: islami Forum - islamiyet - Cihad - Şehadet - israil Boykot - Hamas Video - Hamas Kimdir - Filistin Resimleri - Çeçenistan Resimleri - Gazze Resimleri - Boykot Nedir - Kuran Dinle - Sesli Kuran - Kuran indir - ilahi indir - ilahi Sözleri

Şowmenliği bırakın yada forumu terk edin.