Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamün aleyküm kardeslerim.

O Çevrimdışı

optimist64

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sitenize tesadüfen ulastim.önce kendimi tanitayim ben yurtdisinda yasayan 3 cocuk annesiyim .9 yasindaki cocuguma islami egitim programi ararken siteniz karsima cikti , beni yönlendirebileceginiz bir programiniz varsa yardimci olurmusunuz.simdiden tesekkür ederim ALLAH hepinizden razi olsun.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam, hoş geldiniz. çocuğunuzu Rab'bim size bağışlasın

M Çevrimdışı

mümkündür

Üye
İslam-TR Üyesi
Sitenize tesadüfen ulastim.önce kendimi tanitayim ben yurtdisinda yasayan 3 cocuk annesiyim .9 yasindaki cocuguma islami egitim programi ararken siteniz karsima cikti , beni yönlendirebileceginiz bir programiniz varsa yardimci olurmusunuz.simdiden tesekkür ederim ALLAH hepinizden razi olsun.

ALEYKUM SELAM KARDEŞ,
Alemlerin rabbi olan rabbimiz Allah sizi, bizi, ve çocuklarınızı İSLAMA bağışlasın,

İslami çocuk eğitimi ile site hakkında bir şey söyleyemeceğim ama güzel bir kitap var:
Eyvah Çocu?umu ?eytanm? E?itiyor? Ummu Reyhane

Buradan o kitabı bilgisayarına indirebilirsiniz

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam kardeş hoşgeldiniz rabbim evlatlarınızı hayırlı evlat eylesin size ve islama bağışlasın ...mümkündür kardeşim güzel bir kitap tavsiye etmiş ben de katılıyorum kardeşime. güzel ve aileler için eğitici bir kitap inşeAllah bu kitap size yardımcı olur...