Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

Ebû Zerr Çevrimdışı

Ebû Zerr

Üye
İslam-TR Üyesi
Cümleten selamun aleykum.
28 yaşında bir kardeşinizim. Doktorluk mesleğini icra etmeye çalışıyorum. Foruma 2014'te üye olmuşum. Bugün üye olmaya çalışırken şimdi farkettim. İman hakikatlerine kavuşmaya başladığım, arayışta olduğum dönemlerdi o zaman. Elhamdulillah.
Aklıma takılan bazı konularda fikir soracak insan bulamıyordum pek. Tatmin etmiyordu cevaplar. Aylar yıllar derken bir şekilde kendimi tekrar forumda buldum. Belki de burada bulacağım bazı sorularımın cevaplarını İlerleyen dönemde muhtemelen daha aktif olacağım. Allah'ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
We Aleykum Selam wa Rahmetullahi wa Barakatuh

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam we rahmetullah, Rabbim sizden bize faydalı ve hayırlı konular aktarmayı nasip etsin. Sizede forumda ki faydalı ve hayırlı konulardan istifade etmeyi nasip etsin. Sitemize tekrar hoş geldiniz, hayırla geldiniz inşallah.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam hoşgeldin akhi
islam-tr revir sorumlusu dr Ebu Zerr kulağa hoş geliyor :)

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼ Çevrimdışı

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aleikum selam ve rahmetullah

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm, bende yeniyim burda ve birsey sormak istiyorum bu siteyi çok sevdim. sorum şu bu sitenin uygulaması var mı (facebook,Tweeter,telegram vs. Gibi ) ?

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yanlış anlattım heralde kardeşim adres sormadim Ahi, Twitter, facebook gibi ındirilebilir uygulama var mı demek istedim

O sekılde su anda yok yanlız mobılden sıteye ulastıgın zaman normal burada ne goruyorsan o sekılde kullanımı rahattır.