Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Şeyh Abdullah Muhaysini Türkiye'li Gençlerin Sorularını Yanıtladı

sekerci100 Çevrimdışı

sekerci100

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi çılgın sofi buna karşı çıkacakmis şaşar
Bendimi filan da çiğner aşabilirim
De
Bu video ve içeriği o kadar guzel ki
Nasil bir argümanla gelmiş olabilir sufiler ?
Mücahid Derviş‏@MucahidDervis 20 sa.20 saat önce
@EbubekirSifil ne hikmetse muhaysinin türk gençlere çağrısı , oturum vs adı altında videoları yayınlanmaya başladı

Bende diyorum ki mahmut efendi abd ajanıdır. Kaynak sormayın Usame için kaynak ne ise o.

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun. :) Tekfirci sofiler çıldırdı yine Şeyh'i kıskanıyorlar. :D
Vallahi, Islah adı altında sofilerin yıllardır uğraşıp en fazla insanları kendilerine bağlı, düşünemeyen, aklı iptal eden fikirlere kul köle yapmalarını baz alınca, Şeyh'in 1 saat bile olmayan videosu sayesinde katettiği bu yol kıskanmaya değer bence :helalsana:helalsana:cool:

Strangers Çevrimdışı

Strangers

Şam Bir Sabır Kalesi Oldu...
İslam-TR Üyesi
Nedense ben şeyhi her gördüğümde aklıma su hadis gelir ;

Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
Allah Teâlâ bir kulu sevdiği zaman Cebrâil’e:
“Ben filanı seviyorum, onu sen de sev!” diye emreder. Cebrâil de o kulu sever, sonra gök halkına:
– Allah filanı gerçekten seviyor; onu siz de seviniz! diye hitâbeder.
Göktekiler de o kimseyi severler. Sonra da yeryüzündekilerin gönlünde o kimseye karşı bir sevgi uyanır.
Buhârî, Bedü’l-halk 6, Edeb 41, Tevhîd 33; Müslim, Birr 157. Ayrıca bk. Tirmizî, Tefsîru sûre (19), 7

mehmetakgün92 Çevrimdışı

mehmetakgün92

Üye
İslam-TR Üyesi
türkiyede insanlar daha la ilahe illallahı , tağutu bilmiyor muheyseni namazdan bahsediyor ? ışid hakkında video yaptım diyor ama hiç suud ve türkiye tağutlarını eleştirdiğini görmedim ? üstelik osmanlı torun fln diye erdoğana methiyeler düzüyordu.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
türkiyede insanlar daha la ilahe illallahı , tağutu bilmiyor muheyseni namazdan bahsediyor ? ışid hakkında video yaptım diyor ama hiç suud ve türkiye tağutlarını eleştirdiğini görmedim ? üstelik osmanlı torun fln diye erdoğana methiyeler düzüyordu.
Türkiye'deki insanlar La İlahe İllallah'ı bilmiyorsa, tağutu bilmiyorsa öğretilir. Düne kadar ben de bilmiyordum, muhtemelen sen de. Sırf insanlar cahil diye onları dışlamanın anlamı yoktur, ki zaten bilmemeleri başlıca onların değil onların gözlerini kapatmaya çalışan bel'am ve tağutların cürümü.
Şeyhin kimseye methiye düzdüğü falan yok, "sıra sende Erdoğan" dedi ve ona çağrı yaptı, ona atalarının kim olduğunu hatırlattı. Şeyh Muhaysini bir alim yahut ilim talebesidir, kur'anı ezbere bilir ve yıllarca ilim tahsilinde bulunmuştur. Bu meseleleri senden benden iyi biliyordur.

mehmetakgün92 Çevrimdışı

mehmetakgün92

Üye
İslam-TR Üyesi
putuna laf ettim galiba ? la ilahe illahı bilmeyen bir insan namaz kılsa ne olacak ? önce onu öğretirsin sonra namazı. sıkıyorsa erdoğan allaha rağmen kanun yapar allahtan başkasına yemin eder müslümanlara karşı haçlılarla işbirliği yapar, laiklik tavsiye eder desin. bende cuma-5 numaralı ayette anlatılan gibi ilim olacaksa hiç olmasın daha iyi.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
putuna laf ettim galiba ? la ilahe illahı bilmeyen bir insan namaz kılsa ne olacak ? önce onu öğretirsin sonra namazı. sıkıyorsa erdoğan allaha rağmen kanun yapar allahtan başkasına yemin eder müslümanlara karşı haçlılarla işbirliği yapar, laiklik tavsiye eder desin. bende cuma-5 numaralı ayette anlatılan gibi ilim olacaksa hiç olmasın daha iyi.
Selam.

Üst Ana Sayfa Alt