Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Şeyh Süleyman Nasır Bin El-ulvan: ”şam’ın Fazileti” (tr Altyazılı

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suud zindanlarında hapis yatan büyük hadis alimi Şeyh Süleyman Nasır bin el-Ulvan’dan ”Şam’ın Fazileti” konulu kısa konuşmasını sizlere altyazılı olarak sunarız:

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Herşey bu kadar açıkken :)
EY alemlerin rabbi olan ALLAH ım hamdolsun bizi bu güne yetiştirip onlarla bir eylediğin için muhalafet edenler etsinler katılanlar katılsınlar konuşanlar konuşsunlar ALLAH ın vaadi haktir.Kim bu vaadin içinde kendine bir yer bulup durmuşsa kım bu vaadi savunup da kendini buna hazırlamışsa müjdele onlar İSLAM yakındır.! elhamdulıllah

S Çevrimdışı

Sorulu

Üye
İslam-TR Üyesi
Suud zindanlarında hapis yatan büyük hadis alimi Şeyh Süleyman Nasır bin el-Ulvan’dan ”Şam’ın Fazileti” konulu kısa konuşmasını sizlere altyazılı olarak sunarız:

Kardeşim, bir soru soracaktim, belki konuyu yine saptiricak belki, ama çok merak ettim. Şeyh Ulvan daha yaşıyor mudur, en son ses kayıtları ne zaman çıktığı belli mıdır... Ben Suud hükümetin faaliyetlerinden korkuyorum...

Allah şeyh Ulvan'a yardım etsin hapiste, çok nadir alımlerdendir...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim, bir soru soracaktim, belki konuyu yine saptiricak belki, ama çok merak ettim. Şeyh Ulvan daha yaşıyor mudur, en son ses kayıtları ne zaman çıktığı belli mıdır... Ben Suud hükümetin faaliyetlerinden korkuyorum...

Allah şeyh Ulvan'a yardım etsin hapiste, çok nadir alımlerdendir...
yasıyor dıye bılıyorum bı ıznıllah.
Seyhi mucahıdlere bu ısten cekılsınler dıye fetva vermeye davet ettıler kabul etmedı. Sanırım ondan dolayı sureyı uzattılar.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendım ıcın onlardan ayrı kaldığıma ve onları esaretten kurtaramadığımıza cok uzuluyorum seyh suleyman olsun halid rasid olsun merdan sarı ve daha bınlerce alım var. hakkı tavsıye etmekten başka bır ıs yapmayan adamların zındanda olmaları Yusuf aleyhısselamın guzellıgınden olsa gerek .Zira kul zindanda pişiyor.Bilmedıklerıne ulaşıyor. Tefekkuru has bır sekılde yerıne getırıyor.
Zindan güzel güzel olmasına da onları dışarıda bekleyen hakka hasret bınlerce musluman var ALLAH ım yardım et bızlere onlara bızı hak yolunda bırlestır. Biz senden razıyız sende bızden razı ol.!

Üst Ana Sayfa Alt