Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ŞEYH'UL-İSLAM İBN-İ TEYMİYYE HAKKINDA HERŞEY(PDF) ÜCRETSİZ İNDİR !!

U Çevrimdışı

Umut muhacir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ŞEYH'UL-İSLAM İBN-İ TEYMİYYE HAKKINDA HERŞEY(PDF)
ÜCRETSİZ İNDİR !!
1450350_552134924874304_2074492214_n.jpg PDF İNDİR

1450350_552134924874304_2074492214_n.jpg

celaluddevle Çevrimdışı

celaluddevle

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu kitap Ebu Musa el medeni'nin kitabı, adama sormadan hangi yüzle kafana göre iki üç şey ekleyip koca kitaba kendi ismini yazıyorsun? Böyle terbiyesizlik olur mu? Adama sordun mu ben bunu yapabilir miyim diye? Ona buna artistlik yapacağım diye, milletin sırtından geçinip kitaba isim koyanlar, halis muhlis münafıktır.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bu kitap Ebu Musa el medeni'nin kitabı, adama sormadan hangi yüzle kafana göre iki üç şey ekleyip koca kitaba kendi ismini yazıyorsun? Böyle terbiyesizlik olur mu? Adama sordun mu ben bunu yapabilir miyim diye? Ona buna artistlik yapacağım diye, milletin sırtından geçinip kitaba isim koyanlar, halis muhlis münafıktır.

kardeş kapak resminde bahsetmiş olduğun ''ebu musa el medeni'' ismi yazılı neden bu şekilde hemen ithamda bulunuyorsun ?

celaluddevle Çevrimdışı

celaluddevle

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ne demek ithamda bulunuyorsun? BU KİTAP SADECE EBU MUSA EL MEDENİ İSİMLİ KİŞİNİN. Bu adam kitabı almış, birebir tamamını kopyalamış, dibine kıyısına iki üç cümle eklemiş altınada sanki iki kişi yazmış gibi kendi isminide yazmış. Senin yazdığın bir kitap olsa, ben bu kitabı alıp bi iki şey alıp kitabın kapağına : "el_muhacir, celaluddevle" yazsam hoşuna gider mi? Alın kitabın orjinali burada : İmam İbni Teymiyye’yi öven 126 tane eski alimlerin sözleri | Ehli İlm

celaluddevle Çevrimdışı

celaluddevle

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kitap adamın kitabı, senin kitabını alsa, sonuna birşey eklese copy/paste yapsa, kitap isminede iki üç kişi yazsa hoşuna gider mi?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
kitap adamın kitabı, senin kitabını alsa, sonuna birşey eklese copy/paste yapsa, kitap isminede iki üç kişi yazsa hoşuna gider mi?

kardeş hoşuma gitmez ! yanlız demek istediğim yukarıda vermiş olduğu link zaten bozuk, bozuk olan bu içeriği nasıl oldu da bakıp kendi ismini yazmış dedin onu merak ettim ve ayrıca yukarda kitabın kapak resmi var orda da bahsetmiş olduğun yazarın ismi var,başka isim görmedim !

istersen konuyu komple sileyim ?

U Çevrimdışı

Umut muhacir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi amaç nedir kardeşim İsim tartışması mı? ben emınım kı EBU MUSA EL MEDENI senın gıbı ısmın derdıne değil İlmin derdıne düşmüştür.Kıtap komple Ebu musa ya aıt değil,dERleme yapılmıştır;Eğer Derleme yapmak kıtabı sahıplenmek ise EBU MUSA EL MEDENİ de bu kıtapta REDDUL RAIF isimli kıtabı derlemiştir.YANI KITAP ONUN DEĞİL O DA DERLEMIŞTR.170.SAYFAYA KADAR EBU MUSA DERLEMISTIR.ONDAN SONRASINI Ö ERDISI.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş hoşuma gitmez ! yanlız demek istediğim yukarıda vermiş olduğu link zaten bozuk, bozuk olan bu içeriği nasıl oldu da bakıp kendi ismini yazmış dedin onu merak ettim ve ayrıca yukarda kitabın kapak resmi var orda da bahsetmiş olduğun yazarın ismi var,başka isim görmedim !

istersen konuyu komple sileyim ?

hakkaten . süreçte bazı gariplikler benim de dikkatimi çekti :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Allahdan kork. Bir insana kesinligi belli olmayan, yazan ya da derleyen kisinin kesin beyanati olmaksizin (velev ki olsa) nasil halis münafik dersin. Derhal ilgili üyeden özür dileyeceksin aksi halde haddini astigin icin forumdan uzaklastiracagim.

Üst Ana Sayfa Alt