Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Şirkin Önderleri

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
30590

Oy vererek şirk koştukları ve insanları saptırdıkları yetmiyormuş gibi bu seferde Allah subhanehu we tealaya iftira etmeye başlamışlar.Allah bunları kahretsin.

Allah’a yalan uydurarak iftira edenden daha zalim kim olabilir? Bunlar Rablerine arz olunurlar. Şahitler: “Bunlar Allah’a karşı yalan söyleyenlerdendir.” derler. “Dikkat edin! Allah’ın laneti zalimlerin üzerinedir.” (derler.)

(Hûd, 18)

Allah’a yalan uydurarak iftira eden veya (Allah’ın) ayetlerini yalanlayandan daha zalim kim olabilir? Bunlara, Kitap’tan nasipleri erişir. Nihayet canlarını almak için elçilerimiz onlara geldiğinde derler ki: “Allah’ı bırakıp dua ettikleriniz nerede?” Derler ki: “Onlar bizi (terk edip) kayboldular.” Ve kâfir olduklarına dair kendileri aleyhine şahitlik ettiler.

(A'râf, 37)

Son düzenleme:
Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 30590

Oy vererek şirk koştukları ve insanları saptırdıkları yetmiyormuş gibi bu seferde Allah subhanehu we tealaya iftira etmeye başlamışlar.Allah bunları kahretsin.

Allah’a yalan uydurarak iftira edenden daha zalim kim olabilir? Bunlar Rablerine arz olunurlar. Şahitler: “Bunlar Allah’a karşı yalan söyleyenlerdendir.” derler. “Dikkat edin! Allah’ın laneti zalimlerin üzerinedir.” (derler.)

(Hûd, 18)

Allah’a yalan uydurarak iftira eden veya (Allah’ın) ayetlerini yalanlayandan daha zalim kim olabilir? Bunlara, Kitap’tan nasipleri erişir. Nihayet canlarını almak için elçilerimiz onlara geldiğinde derler ki: “Allah’ı bırakıp dua ettikleriniz nerede?” Derler ki: “Onlar bizi (terk edip) kayboldular.” Ve kâfir olduklarına dair kendileri aleyhine şahitlik ettiler.

(A'râf, 37)
En nefret ettiğim kitle bu zındıklar..
Allah’a şirk koşarken dahi Allahın dinini kullanıyorlar.necisler

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 30590

(Hûd, 18)

(A'râf, 37)

başlığı "çirkin ördekler" diye okudum ilk basta.
bu akil tutulması mi nedir bu?

A Çevrimdışı

ahmetalper

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İslam ahkamını hakim kılmak maksadıyla; mevcut idareyi Ebu Leheblere bırakmayıp, bunun yerine Ebu Taliplere yol açmak, gelecek açısından doğru bir yaklaşım olacaktır diye düşünüyorum.

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam ahkamını hakim kılmak maksadıyla; mevcut idareyi Ebu Leheblere bırakmayıp, bunun yerine Ebu Taliplere yol açmak, gelecek açısından doğru bir yaklaşım olacaktır diye düşünüyorum.

Linki iyice oku aksini iddia ediyorsan burdan yazarsın.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

bu dusuncenin sebebi akp yonteminin siyasal arac olarak kullandigi;

Erdoģana karşı yapilan elestirileri islamafobia gibi gostermek.ve bunu empoze ederek tanimlamak.

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Özellikle 06:00 dan itibaren izleyin.Gerçekten inanılır gibi değil.

Cübbelinin talebesi,al birini vur ötekine.
Bunları ifşa etmeye son gaz devam.

Foruma 6 ay önce üye oldum.Keşke daha önce tanımış olsaydım burayı.Yıllardır insanlara reelde davet yapıyordum,hala da devam ediyorum.Ama burdan çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz.Rabbim sitede emeği geçen herkesten razı olsun.