Duyuru Site Içi Etkinlikler Bölümü Hakkında Bilgilendirme

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Admin
Selamun aleykum kardeşlerim,

Sitemizde bulunmakta olan İslami Oyunlar adlı bölüm iptal edilmiş olup, içerisinde bulunan faydasız konular silinmiş; islami bilgi yarışmaları, yabancı dil öğrenmeye dayalı kelime oyunları, günün sorusu gibi faydalı konular ise Site İçi Etkinlikler bölümüne aktarılmıştır.

Bununla birlikte forumda en çok kullanılan: Günün Ayeti, Günün Hadisi, Günün Nasihati gibi konular da artık bu bölümde yer almaktadır. (Arada gözden kaçırdığımız benzer konular var ise, kalan konuları da zamanla buraya aktarmamız mümkündür inşaAllah)

- Alt forum olarak Anketler, Haftanın Konusu ve Duaya Davet adlı bölümlerimiz, daha önceden bildiğiniz üzere yine bu bölümde yer almaya devam etmektedir.Hayırlı olması temennisiyle...
 

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Admin
Teşekkür ederim abla. Günün sözü, onların sözü, günün nasihati gibi mesajlari bu başlık altında paylaşacağım inş. Allah razı olsun.
Yani, bir konunun iki amaca birden hizmet etmesi mümkün. Birisi konunun başlangıç amacı olan "forumdaki bir bölüm hakkında bilgilendirme" iken, diğer taraftan forumda geçirdiğimiz zaman ve buradaki kardeşlerle olan iletişimimizde -hep akılda tutulması gereken şeyleri- bir araya toplamak olabilir.. Güzel olur inşaAllah.

Amin ecmain bu arada kardeşim, Rabbim sizden de radı olsun.
 
Üst Alt