Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Siyonistle Nasıl Mücadele Ederiz?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20240529_142249_Instagram.jpg
Screenshot_20240529_142259_Instagram.jpg

Screenshot_20240529_142309_Instagram.jpg

Screenshot_20240529_142318_Instagram.jpg

Screenshot_20240529_142328_Instagram.jpg
Screenshot_20240529_142336_Instagram.jpg
Screenshot_20240529_142345_Instagram.jpg
Screenshot_20240529_142354_Instagram.jpg
Screenshot_20240529_142405_Instagram.jpg

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Çok doğru da 1ci soru islam tr de sin sen Google ve bing kime ait olduğunu sen biliyor musun 2ci soru Filistin bayraklı kıyafet neden giyeceğiz? 3cu soru mesela siyonist ürünleri kullanmiyacagiz ama bütün teknolojiler onlara ait yahudalar heryeri ele geçirmişler

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Kardeşim şöyle yapabilirdin kardesim bu yahudi ürünü bunun yerine bunu kullan bu daha iyi olurdu sen şöyle deyince kardeşlerim boykot veya sonizim ürünleri kullanmayin bu hic bir şey etki etmez karışık konuşma sade ve doğruyu konuş dolaylı şekilde konuşma

A Çevrimdışı

abdul muntakim

Üye
İslam-TR Üyesi
Toplumsal bir histeri gerekli. Dünyanın her yerinde bulunan İsrail'e açıkça cephe almayan her Yahudiye yönelik fiziksel eylem yapılması gerek. Bu ülkeden Gazze'ye katliama giden bir yahud için yaptıklarının mislinin iadesi gerek. Cihadı küfrün topraklarına, ateşi kalplerine yeniden taşımak gerek...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Çok doğru da 1ci soru islam tr de sin sen Google ve bing kime ait olduğunu sen biliyor musun 2ci soru Filistin bayraklı kıyafet neden giyeceğiz? 3cu soru mesela siyonist ürünleri kullanmiyacagiz ama bütün teknolojiler onlara ait yahudalar heryeri ele geçirmişler

Paylasimda gulenecek ne var pardon ?
Ne alaka benim islam tr de olmamla google ya da bing'in kim oldugunu bilmemle ?

Bize bilmedigimiz bir sey soyle?
Sadece bu forum iceriginde bile 18 sene onceki paylasimlarda bile googlemış, tekno aletlermiş, kimlerin tekelinde oldugu zaten biliniyor

Kardeşim şöyle yapabilirdin kardesim bu yahudi ürünü bunun yerine bunu kullan bu daha iyi olurdu sen şöyle deyince kardeşlerim boykot veya sonizim ürünleri kullanmayin bu hic bir şey etki etmez karışık konuşma sade ve doğruyu konuş dolaylı şekilde konuşma

Forum icinde zaten boykot urunlerle ilgili baslik var?
Son 7 aydir nerdeydin ? O kadar foruma girmişsin, hic mi acip bakmadin
Ayrica Boykot yillardir var sadece bu kadar kuresel yayilmisti

Dolayli yoldan konusma ne demek?
Yorum yazarken beynini kullanmayi dene biraz. Ya da asıl rengini belli et.
Hadsiz.

A Çevrimdışı

Abdussamed b. İslâm

Şirke rızam yoktur
İslam-TR Üyesi
Evvela yanı başımızdaki müşrikleri alt etmemiz gerek. Kendimize faydamız yok, öğrenilmiş zilletle yaşayıp gidiyoruz. Gazze'deki kardeşlerimiz şerefleriyle ölüyor, şerefleriyle mücadele ediyorlar. Şehitlerin mertebesi malumunuz. Gazzelilere acıyanlar acınacak haldedir.Asıl acınacak olan biziz biz. İnanıyorum ki şehitlerimiz bugün sohbet ortamlarımızı, dertlerimizi, eğlencelerimizi görseler hallerine hamd eder ardından yüzümüze tükürürlerdi. Dinimizi ayaklar altına alanları ayağımızın altına almamız gerek. Bugün Allah'a küfreden müşriklerin rahat rahat gezmelerine bir bakın bakalım. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Hani biz Müslümandık! Oyun oynamıyoruz dürüst olalım ne namusumuz kaldı ne şeref ne izzetimiz. Karnım doysun gerisi beni ilgilendirmiyor anlayışını terk etmemiz gerek.
Toplumsal bir histeri gerekli. Dünyanın her yerinde bulunan İsrail'e açıkça cephe almayan her Yahudiye yönelik fiziksel eylem yapılması gerek. Bu ülkeden Gazze'ye katliama giden bir yahud için yaptıklarının mislinin iadesi gerek. Cihadı küfrün topraklarına, ateşi kalplerine yeniden taşımak gerek...
Hayır, böyle bir şey olmayacak Allahu Alem. Elin Kolombiyalısından Amerikalısından bir şeyler ummak gözümüze inmiş zillet perdesinin ve öğrenilmiş çaresizliğin başka bir semptomu. "Küfür tek millettir. Küfür tek millettir. Küfür tek millettir."

A Çevrimdışı

abdul muntakim

Üye
İslam-TR Üyesi
Evvela yanı başımızdaki müşrikleri alt etmemiz gerek. Kendimize faydamız yok, öğrenilmiş zilletle yaşayıp gidiyoruz. Gazze'deki kardeşlerimiz şerefleriyle ölüyor, şerefleriyle mücadele ediyorlar. Şehitlerin mertebesi malumunuz. Gazzelilere acıyanlar acınacak haldedir.Asıl acınacak olan biziz biz. İnanıyorum ki şehitlerimiz bugün sohbet ortamlarımızı, dertlerimizi, eğlencelerimizi görseler hallerine hamd eder ardından yüzümüze tükürürlerdi. Dinimizi ayaklar altına alanları ayağımızın altına almamız gerek. Bugün Allah'a küfreden müşriklerin rahat rahat gezmelerine bir bakın bakalım. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Hani biz Müslümandık! Oyun oynamıyoruz dürüst olalım ne namusumuz kaldı ne şeref ne izzetimiz. Karnım doysun gerisi beni ilgilendirmiyor anlayışını terk etmemiz gerek.
Hayır, böyle bir şey olmayacak Allahu Alem. Elin Kolombiyalısından Amerikalısından bir şeyler ummak gözümüze inmiş zillet perdesinin ve öğrenilmiş çaresizliğin başka bir semptomu. "Küfür tek millettir. Küfür tek millettir. Küfür tek millettir."
Küfrün başı bunlar. Batıl, zalim sistemin sahibi bunlar. Efendilerinin başını ezmek kölelerini korkutup sindirir. Bu bir iki kişi ile yapılacak şey değil zaten. Müslümanların kolektif olarak katılımı gerekli, diğer her yol talidir. Düşman şiddet kullanıyorsa misli ile mukabele etmek gerekir diye düşünüyorum. Küfrün başı hedef alındı mı ondan güç alan bu korkak güruh dağılır zaten. Allah kalplerimizdeki vehni gidersin.

A Çevrimdışı

Abdussamed b. İslâm

Şirke rızam yoktur
İslam-TR Üyesi
Küfrün başı bunlar. Batıl, zalim sistemin sahibi bunlar. Efendilerinin başını ezmek kölelerini korkutup sindirir. Bu bir iki kişi ile yapılacak şey değil zaten. Müslümanların kolektif olarak katılımı gerekli, diğer her yol talidir. Düşman şiddet kullanıyorsa misli ile mukabele etmek gerekir diye düşünüyorum. Küfrün başı hedef alındı mı ondan güç alan bu korkak güruh dağılır zaten. Allah kalplerimizdeki vehni gidersin.
Amin ecmain abi

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1. Maddeye mümkün olduğunca uymaya çalışan biriyim. Birkaç arkadaşız biz. Bazı markaların yan ürünlerini farklı markaymış gibi sunuyorlar birlikte bu yan sanayi ürünlerin de asıl sahipleri kimlerse bu şekilde ürünleri tespit edip buna göre alıyoruz veya almıyoruz.
Özellikle Bim ve A101 de bu durum daha fazla Bimde bir çok ürün aslında ülkere ait(yan sanayi olan ucuz bazı çikolatalar içecekler yiyecekler vb.) ve ülkerin de siyonistlere verdiği desteği bilmeyen varsa da şimdi öğrenmiş olur.İsterseniz size nasıl araştırma yapabileceğinizi öğrettiğim bir yazı paylaşabilirim.(Ekleme: Şok direkt olarak ülkere ait olduğu için Şoktan hiç alışveriş yapmayın. Geçenlerde öğrendiğim bir bilgiydi bu da isteyen araştırabilir.)

2. Sosyal medya kullanmıyorum. İnstagramı açtıktan bir hafta sonra dayanamayıp kapatan bir insanım.

3. Herhalde bu son olaylardan sonra daha da siyonistlerin Bebek Katili olduğunu kabul etmeyen bir insanoğlu kaldığını zannetmiyorum. Bazı yayıncı geçinen şişko domuzlar hariç. Zaten domuz diyoruz. İnsan değiller... Hatta belki domuz bile olamazlar.

4. Yaşadığım yerde sadece bir vakıf yürüyüş etkinlik düzenliyor ama bir türlü katılamadım. Ya il dışındaydım ya da sınavlarım vardı. Dualarımız yalnızca Filistin değil tüm Müslüman kardeşlerimize. Böyle bir düzeltme de yapmış olalım.

5. Yatırımlık bir param yok. Ama altın almamızda bir sakınca yok herhalde Allahu alem. Altın alınabilir sanırım. Bir bakmam lazım.

6. Bu daha çok avrupadaki ve amerikadaki insanlar için etkili olduğunu düşünüyorum. Türkiyede insanlar genelde takmıyorlar.

7. Düşmanımız hep var ve olmaya devam edecek ve omurgayla alakalı olan söz çok doğru. Zaten Tevhid akidesinin ve Tevhidin çeşitlerden biri de Allah için sev, Allah için nefret et. Allah'ın sevdiklerini sev. Allah'ın düşmanlarından da nefret et. Bu olmassa Tevhidin şartlarını yerine getirmemiş olur.

Son düzenleme:
Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Paylasimda gulenecek ne var pardon ?
Ne alaka benim islam tr de olmamla google ya da bing'in kim oldugunu bilmemle ?

Bize bilmedigimiz bir sey soyle?
Sadece bu forum iceriginde bile 18 sene onceki paylasimlarda bile googlemış, tekno aletlermiş, kimlerin tekelinde oldugu zaten biliniyor

Forum icinde zaten boykot urunlerle ilgili baslik var?
Son 7 aydir nerdeydin ? O kadar foruma girmişsin, hic mi acip bakmadin
Ayrica Boykot yillardir var sadece bu kadar kuresel yayilmisti

Dolayli yoldan konusma ne demek?
Yorum yazarken beynini kullanmayi dene biraz. Ya da asıl rengini belli et.
Hadsiz.
Kardeşim özür dilerim ben şunu demek istediğim şu boykot ürünü deyince onun yerine ne alınacak mesela bazılarının maddi durumu iyi olmayabilir Mercedes boykot ürünü ise tog boykot ürünü değilse togg arabası 2 milyon tl çoğu kişi bunu alamayabilir

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Ben dediğin konuyu yanlış anlamışta olabilirim gerçekten özür dilerim senden

Üst Ana Sayfa Alt