Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Size 4 Soru

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Her bir soruya cevap verdikten sonra diger sorular gelecektir insaAllah..

Soru 1:

Bir zürafayi buzdolabina nasil sokarsiniz?

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Tebrikler!! dogru cvp

Bu soru kolaymi karmasik mi düsünüyorsnuz onu ölctü..

2.Soru:

Bir fili buzdolabina nasil koyarsiniz?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
kapıyı açar zürafayı çıkarır fili koyar kapatırız kapısını :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bunlar basit soru gulyarasi cocuklara sordu sanirim bu soruyu samanpan sende hemen yanitlamissin ayip ayip yakisiyormu sana ;)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
valla yaş sınırı göremedim. ödül vardır diye hemen cevapladım. artık ödülü sen verirsin cevaplamam :D

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Tebrikler!! samanpan sen biliyorsun bunu sanirim, hemen dogru cvp lari veriyorsun yaa

Simdiye kadar herkez kompleks düsünmüstü, böyle kolayca düsünen yoktu ya, bende dahil :)

!slam4ever genelde dedigin gibi arastirmalarda cocuklar dogru cevaplamislar, ilk okul cocuklari, ama expert olanlar, yani bilginler, cok kompleks düsünmüsler, böyle kolay soruya, akillari kolay cvp vermeyi akil edememis, onun icin arastirmada onlarin beyni 4 yasindaki cocuk gibi calistigi söylenmis :D

Eveet bu soru davranislarinin neticesini ölcüyormusun tartiyormusun, onu ölcmüs oldu :)

Devammm, haa samanpan biliyorsan kenarda dur :D

3.Soru: Aslanlar krali bütün hayvanlar icin bir konferans vermektedir, sadece biri iclerinde yoktur, kimdir?

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Yani daha önce duymusmuydun?

Daha önce görmediysen cvp vermekte özgürsün :D

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
engeller tabi, hatta borclu kilar seni :D cunku demedin, digerlerine hic cvp hakki tanimadin, islam tr ye borclusun, ne vermek istersin :D

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
:D :D yaw iyide. şimdi sınava girsen bilmediğini cevaplayamassın ki. bildiklerini cevaplarsın :D borçlu sensin :D

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
ama sinav degildi ki bu, öyle ortaya soru attim, bilenler susar normalde, bilmeyenlere sans verir :D

sen bütün islam-tr ye borclusun:islam-tr:

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
!slam4ever kebap felan mi yaptirsak, bütün islam-tr ailesine :D

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ya islam8ever deme yaw. :D beni doyuramaz ne islamtr si. :D adalet abi var daha acaip yiyen :p sonra abdulhak var yine çok yiyo :p :p

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
En iyisi sen yapmaya basla simdiden, bu arada soruya geri dönelim:

3.Soru: Aslanlar krali bütün hayvanlar icin bir konferans vermektedir, sadece biri iclerinde yoktur, kimdir?