Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sizleri Allah için Seviyorum

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
es selamu aleykum verahmetullahi veberakatuh kardeşlerim..Rabbim teala sizlerede bizlerede merhamet etsin...İnşallah bende kendimi tanıtayım dedim..

Rabbim hatalarımızla bizleri sevsin ve hatalarımızı kuran ve sünnet doğrultusunda değiştirip amel edebilmemizi,kalbimizi riyadan kibirden ve şeytani arzulardan korusun..Rabbim her namazımızda okuduğumuz dilimize name olan dosdoğru yolu bizlere nasip etsin..Sapmışların yolunu asla...

Sizleri Allah için seviyorum....

Sevgilerle !sLaM4eVeR

N Çevrimdışı

Nilay

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Alaykum selam amiiiin Allah razı olsun kardeşim rabbim tüm müslüman kardeşlerimizle beraber Peygamber efendimiz(s.a.s)sancağı altında toplana bilmeyi nasip etsin

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
es selamu aleykum verahmetullahi veberakatuh kardeşlerim..Rabbim teala sizlerede bizlerede merhamet etsin...İnşallah bende kendimi tanıtayım dedim..

Rabbim hatalarımızla bizleri sevsin ve hatalarımızı kuran ve sünnet doğrultusunda değiştirip amel edebilmemizi,kalbimizi riyadan kibirden ve şeytani arzulardan korusun..Rabbim her namazımızda okuduğumuz dilimize name olan dosdoğru yolu bizlere nasip etsin..Sapmışların yolunu asla...

Sizleri Allah için seviyorum....

Sevgilerle !sLaM4eVeR
[/quot
---------------------------------------------------------
Amin inş.dosdoğru yolunda dosdoğru iman ve amellerle can teslim edenlerden eylesin bizleri...Bil mukabil,Allah için olan sevgilerde bizde varız...Rabbim adı için sevenlerin sayısını artırsın.Adı için yaşayan,adı için can verenlerden eylesin inş.
selam ve dua ile

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Yaa hazal balamm forumu karıştıon hee.. :kıskıs bu konuları neden güncellion :güldüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
canı sıkılıyor galiba :cimcime1 eskilere el attı :bayıldım

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
hazal35 ' Alıntı:
yo canim filan oyle bir sey olmuyor ama eskilerde okadar guzel yazilar varki hepsini okumak istedigimden bu sebepten dolayi yoksa okunmamis konular okadar cokki hepsi de eskilerde hemde insan niye ki boyle seyler de onemli her anl olumlu dunyada :ahim

dusundumde bir kardesime verebilecegim en guzel sey selam vermek ve ALLAH razi olsun demek bu birsey azaltmaz diye dusunuyorum aksine cok seyleri cogaltir suraya hosgeldin veya ALLAH razi olsun demek zor degilki :ahim iki tik tak sonra gonder of of ne diyeyim canlarim ya bosverin daha gencsiniz anlarsiniz :ahim

oyy balamm alınmaa kötü bişi demedim kiii ;) sen öle diosan öledir.. :güldüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
üzmedik değil mi seni
sen bizim ablamızsın seni seviyoruz

Üst Ana Sayfa Alt