Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Sofi İhsan Şenocak, Tesettürsüz Volebolcu Kızlar Hakkında İsabetli Konuştu

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sofi İhsan Şenocak; Tesettürsüz Volebolcu Kızlar Hakkında İsabetli Konuştu

İhsan Şenocak'ı destekliyorum.

Bu ülkenin her bir ferdinin en azından kimliğinde dini İslam yazıyordu ya, ona bile tahammül edemediler ve kimliklerden bile kaldırdılar.

Bu ülkenin haya âbidesi kadınları vardı ya, artık bu kadar yeter dediler ve çarşaflı kadının elinden tutup çarşıda pazarda yürüdüğü mini etekli kızları oldu.

Gavur icadı olan Televizyonu evime sokmam diyen son Osmanlı bakiyesi sarıklı dedelerin takip ettiği dizi film zamanı geldi mi evde kimse konuşmasın deyip bastonunu gösterenleri oldu. (Ben buna şahidim).

Kur'an anayasa kitabımız iken batıdan alınan beşer aklı kanunları savunan yüzlerce prof. Dr'lar üretildi ve canı pahasına anayasa kitabını savunuyorlar.

Şimdilerde ise diğer ilahiyatçılardan farklı bir ses olarak konuşan İhsan Şenocak, bayan basketbol takımının zaferine sevinmediğini ilan etmiş bunun üzerine Lâik- Kemalist- Demokrat ne kadar Müşrik varsa hepsi saldırıya geçmiş.

Biz İHSAN ile AKİDE de her ne kadar bir olmasak ta, kadınların çıplak bedenleriyle basketbol oynayıp elde ettikleri başarıya sevinmemesine aynen katılıyoruz.

Az önce YouTube kanalında küfrü ve şirki salya gibi akan Cüneyt Özdemir'in programına katılan İhsan'ı izledim ve söylediklerine aynen katılıyorum ve destekliyorum. Ve bu gibi konularda Sadece İhsan değil, Kuytul'u da destekliyorum. Yarım ağız bir şeyler konuşan Nurettin Yıldız'ı da destekliyorum.

Kardeşlerim;
Biz müslümanalar hak ehli olmak zorundayız. Ayette buyurulduğu gibi;

يَٓا اَيُّهَا الَّذٖينَ اٰمَنُوا كُونُوا قَوَّامٖينَ لِلّٰهِ شُهَدَٓاءَ بِالْقِسْطِۘ
Ey iman edenler! Allah için hakkı ayakta tutun, adaletle şahidlik eden kimseler olun.

وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَاٰنُ قَوْمٍ عَلٰٓى اَلَّا تَعْدِلُواؕ اِعْدِلُواࣖ هُوَ اَقْرَبُ لِلتَّقْوٰىۘ
Herhangi bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya itmesin. Adaletli olun; bu, takvâya daha uygundur.

وَاتَّقُوا اللّٰهَؕ اِنَّ اللّٰهَ خَبٖيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
Allah’tan korkun. Şubhesiz Allah yaptıklarınızdan haberdardır.

İhsanı normal şartlarda zerre kadar sevmem. Zira aynı akideden değiliz. Tabiri caizse Benim Ak dediğime o kara diyor. Ummetin evlatlarına harici diyor. Ummetin Muctehidler yetiştirmiş Hocaların hocalarına " onun önünü açarsanız işi de çıkar, şebab'a çıkar" gibi aptalca ve ahmakça konuşmalar yapan birisidir. Tağutları müslüman görüyor ve oy vermek gerekir diyor. Vs vs. O nedenle sevmem, sevmiyorum.

Ancak âdil olmalıyız ve hak kimden gelirse kabulumuzdür ilkesi gereği davranmalıyız.

Şuan İhsan, çıplak kızların voleybol maçında şampiyon olmalarını beğenmiyor ve desteklemiyor. Destekliyorum.

Ummetin kızı bu halde olmaz diyor. Destekliyorum.
Kadın, haya ve edeb timsalidir diyor. Destekliyorum.

Çünkü biz adil bir ummetiz. Çünkü bunu bize Rabb'imiz öğretiyor.

وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَاٰنُ قَوْمٍ عَلٰٓى اَلَّا تَعْدِلُواؕ اِعْدِلُوا هُوَ اَقْرَبُ لِلتَّقْوٰىۘ
Herhangi bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya itmesin. Adaletli olun; bu, takvâya daha uygundur.

Bu ayette öğretilen şey, yani takva daha iyidir. İsteseniz takvalı olun isterseniz olmayın değil.

Burada mutlak emir vardır. Ve ayetlerde emir sigaları muhtelif şekillerde gelir.

O halde, adalet, hak, doğru kimden gelirse gelsin o konuda onun yanındayız.

Batıl, şerr, fısk ve küfür kimden gelirse gelsin, onunda karşısındayız.
Fikreddin Koç hoca

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tam olarak dinleyemedim bile, midem bulandı...
Bu konuşan kafir, Yasin Börü'nün annesine utanmadan "Oğlunun IŞİD'cimiydi" diyen kişi.
Allah Şenocak vb kişilere akıl fikir versin, kardeşlerimizi "Terörist" ilan edip yaklaştıkları kendi arkasında durmadı işte, hatta kendisi ile aynı duruma düşenleri ilk linç edenler yine aynı AKP cuntası oldu. Umarım bu olay hidayetine ve gözlerinin açılmasına vesile olur, Mücahidlere Terörist; Tağutlara, Veliyyul Emr demekten vaz geçer.

Üst Ana Sayfa Alt