Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soytari !!!

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Peki buna kanıtınız nedir? Sonuçta ağır bi itham.Savunmak için söylemiyorum ama bu iddaa'yı kabullenmek için gerekli ...

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
adamı temize çıkarmak gibi bir niyetim yok sadece bu videoya göre söylüyorum. harun yahyayı savunmayıp doğruyu söylediği için mi soytarı oldu bu adam ...

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
: )) itham mı? yani haddini aştın diyorsun, videoyu bir daha izleyin derim

adamın doğru olduğunu söylemiyorum kıbrısinin müridi olunca normal böyle sapıklıklar,fakat adnan oktarı savunmak için bu adamın saçmalığını göz önüne seriyorsak orda bi hata var

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
bide anlamadığım kıbrısi adnan oktarı savunurken bu adam neden tersini yapıyor

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
adamın ne mal olduğu zaten ortada sözlerinden de ne tür pislik olduğu anlaşılıyor, ayrıca sadece iddia dedim bu kadar[/QUOTE

İddia nedir? ben harun marun bilmem ama bu adamın mason olduğunu nasıl kanıtlayacaksınız ben hala merak ediyorum

Halid el-Kurdi Çevrimdışı

Halid el-Kurdi

Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler İzak Ye uda adlı şahıs Adnan Oktar'ı eleştiriyor. Yalnız eleştiri için sarf ettiği cümlelere baktığımız da hiçte bir hocanın ağzına yakışacak kelimeler değil. Bu değildir ki ben bu soytarıyı savunuyorum. Demek istediğim Selef Akidesini benimsemiş Müslümanlar böyle zındıklara karşı uyanık olmalı. Bu adamın söylemlerine bakar-mısınız Adnan Oktar zındığın dinlediği müzik ve davranışlarıyla eleştiriyor ancak kendisi de söyleyip oynuyor, tezatlığa bakar-mısınız. Yine fitneden bahsediyor ancak kendi hevasına göre konuşuyor. Ancak böyle bir eleştiri ya da savunma Resulullah (S.A.V.)'in metoduna göre yapılmalıdır.

Nitekim Allah Teâlâ bu konuda şöyle buyurmuştur:
“Ey îmân edenler! Allah’a itaat edin. Rasûle de (hak olarak getirmiş olduğu şeylere) uyun.(Allah’a isyanı emretmediği sürece) sizden olan (müslüman) idârecilere de itaat edin. Aranızda herhangi bir konuda anlaşmazlığa düşerseniz, gerçekten Allah’a ve âhiret gününe îmân ediyorsanız, o konuda hüküm vermek için, onu Allah’(ın kitabı Kur’an)a ve elçisi (Muhammed -sallallahu aleyhi ve sellem-’in sünneti)ne götürün.Allah’(ın kitabı Kur’an)a ve elçisi (Muhammed -sallallahu aleyhi ve sellem-’in sünneti)ne götürmek; sizin için (ayrılığa düşüp görüşlerinizle hareket etmenizden) daha hayırlı, sonuç bakımından da daha güzeldir.” <Nisâ Sûresi: 59>

bumerang Çevrimdışı

bumerang

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Al birini vur ötekisine ! ikiside islamı içten çökertmeye çalışan dalkavuklar ....!

B Çevrimdışı

Bilal.T

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar hepsi aynı düşünce yapısı aynı kutup lardan dem alsalarda aynı günümüz partileri gibi birbirlerini şikayet ederler ve bundan kazanırlar babaları aynı ama :) ben seni korudum diyor sen niye beni korumuyorsun bir suçluluk pskolojiside var hani :)

Ne olduğu önemli değil Allah c.c cümlemizi şeytanın insanın cinnin şerriden bizi uzak eylesin inşallah,

Üst Ana Sayfa Alt