Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sözler Köşkü, Hayalhanem, Çay house vs derneklerin itirafçıları?

E Çevrimdışı

Ebu Müsenna

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamu Aleykum kardeşler. Dün bu bilgilere ulaştım ve Risale nurcu sözler köşkü, hayalhanem, çayhouse vs cemaatinden çıkan bazı kişilerin itirafları var ve ben bu hususta bunların hangi zihin yapısında olduklarını sizlerle paylaşmak istedim. Evet bu yapının nasıl işlediğiyle alakalı itirafçılar video yapmışlar ve son olarak 3-4 tane itirafçı canlı yayın yapmışlar. Canlı yayın videosu biraz uzun 160 dk. Linki;

Yine bir itirafçının videosu var ki Fatih yağcı denen şahsın yazmış olduğu iddia edilen bir kitabı aslında kendilerinin yazdığını iddia ve ispat ediyor ve cemaatin iç yüzünü anlatıyor. Bu da 75 dk gibi bir video. Linki;

Ve son olarak sözler köşkünün başındaki zevat yani fatih yağcı şarlatanının ders adı altında sosyal medyadan 20-30 tane kızla yaptığı iğrenç sohbet videosu. Link;

Son olarak bu şarlatanın yine kızlarla böyle iğrenç 2 tane daha videosu var dileyen YouTube dan bakabilir.

Son düzenleme:
Gazali44 Çevrimdışı

Gazali44

لَا اِلَهَ اِلَّا اللهْ
İslam-TR Üyesi
Kuran okumayan Kuran 'ın türkçesini merak edip okumayan dinini araştırmayan öğrenmeye kapalı gençlerin düştüğü tuzaklar biz elhamdülillah bunları hiçbi zaman dinlemedik dinleme ihtiyacı duymadık ama dinleyen bi hayli fazla belki bizim 10 katımız 100 katımız takipçileri var

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Bende bir ara bu diyalogcuların bu paylaşımına rastlamıştım
26326

Muddessir Çevrimdışı

Muddessir

الحمد الله
Frm. Yöneticisi
Bunların iç yüzünü milli birlik teşkilatı adındaki bir hareket çok güzel bir şekilde açıklıyor. Ellerinde birçok video ve itiraflar mevcut. Hatta bir videoda sözde hocalardan biri, davul ve zurnayla raks edip ben mehdiyim diyecek kadar laçkalaşıyor.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sıkıntı nerede bılıyormusunuz. indirilen dine degılde ınsanların nefsıne gore uydurdukları ıbadet bıcımıyle hareket etmelerıdır.
Ne kadar kotu ve fena bir iş oldugunu kendınız ve kendılerı de gormekteler.

Bunları takıp eden kımselerınde onlar gıbı kımseler oldugunu anlatmaya gerek yok zaten.
Sozun en guzelıne talıpler ama en fenasını yapmaktalar.

ALLAH bızlerı neslımızı ehlımızı bunlardan ve bunlar gıbı dını kullanıp yoldan cıkarma odaklı calısanlardan muhafaza eylesin...

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Kardeşler tam bilmiyorum sormak istiyorum..burda instagramdan paylaşım yapabiliyormuyuz?
Sözler köşkü ile alakalı bir video görmüştüm onu paylaşacaktım..

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Kardeşler tam bilmiyorum sormak istiyorum..burda instagramdan paylaşım yapabiliyormuyuz?
Akhi instagram paylaşılır mı bilmiyorum lâkin dediğin videoyu delil niteliğinde ve paylaşmayı gerekli görüyorsan, indirip archive sitesine yükleyip buraya link paylaşsan bence daha iyi ve kalıcı olur inşaAllah..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Evet, yapılıyor. Tevhidin önünde bir engel daha kalktı elhamdulillah.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanların gayri ahlaki problemlerinden ziyade fikri sapkınlıklarını gündem etmek daha doğru geliyor. İntihal kitap, kız görüşmeleri vs. bilsem ne değişir bilmesem ne değişir. Kendi günahım yetmiyor milletin günahlarını mı hesab edeceğim.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
İnsanların gayri ahlaki problemlerinden ziyade fikri sapkınlıklarını gündem etmek daha doğru geliyor. İntihal kitap, kız görüşmeleri vs. bilsem ne değişir bilmesem ne değişir. Kendi günahım yetmiyor milletin günahlarını mı hesab edeceğim.
Kardeşim güzel diyorsun da, bu sapkınların yaşadığı ve yaydığı dini halkın çoğunluğu ayırt edemiyor ve benimsiyor, yani anlayacağın insanların çoğunda dini koruma refleksi ölü durumda, en azından ahlâkın kırıntısını üzerinde taşıyanları etkileyip nifak allâmesi olmaktan sakındırabilirsek ne mutlu..

salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
Bunların sayfalarının altına yorum bırakan, akrabamız olan bekar bir hanıma 40'ı aşkın bunlar gibi sapıklar özel mesaj atıyor. Kendileri de bunları takip edenlerde komple bir sapık ordusu. Bunların arasında takılan Müslüman gençlerin hepsinin sevgilisi var ve kendileri kafalarında kurdukları dine göre o halleri meşru. Çünkü erkek kızın saçını görmüyor ve aynı yerde uyumuyorlar. Bunları yapmadıktan sonra her şeyin mübah sayıldığı bir dinleri var. Bunları yakinen gören, tekfir etmekte tereddüt etmez. Öylesine bir hareket değil ve fonlanıp organize ediliyorlar.

Üst Ana Sayfa Alt