Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
D3E79E85-C7BB-4AA8-9108-9C00913D80DB.jpeg

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi

Kitabın içeriğine, anlatım biçimine diyecek tek kelime yok. Birçoğunuz okumuşsunuz ama tekrar tekrar okunması gereken bir kitap. İmanını sorgulamak isteyen, Allah azze ve celle 'nin rızası için neler yaptığını, O (subhanehu ve teala)'nun için nelerden vazgeçtiğini ve yine Azimuşşan yolunda gerçekten cefa çekip çekmediğini sorgulamak isteyen herkesin mutlaka okumasını tavsiye ediyorum.
Vallahi vallahi biz (evde oturup aile ve akrabalarının baskısını büyük imtihan görenler) ALLAH azze ve celle için hiçbir cefa hiçbir zorluk görmemişiz. Vallahi biz hiçbir bedel ödememişiz.Rabbim bizi afveyle. Bize basiret ver. Müslüman kardeşlerime şehidlik mertebesini nasib eyle.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
islam-dininin-asli20140414172501.jpg

Yayın evinden ve yazardan dolayı bir ön yargı oluşabilir ancak kitap benim çok hoşuma gitti. Bana göre çok faydalı bir kitap ama -okuyacaksanız- siz yine de dikkatli okuyun..

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
İbni teymiyye sıratıl müstakim 1 'e başladım muhteşem kıyaslar var.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Hibe edilenler 1
( calistigim yerdeki bir ablanin kutuphanesinden verilenler)
90 li yillarin basimlari
Buradaki hemen herkes okumustur ben daha yeni okuyorum
Garaudy,zijderveld,Muhammed Kutup
Okumus olduklarim.
20180319_121829.jpg
20180319_121839.jpg
20180319_121859.jpg

Üst Ana Sayfa Alt