Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sukur El Iz Komutanı

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah şeyhi korusun.Tüm sitedeki kardeşlerimden ister işid ister ahrar ister nusra olsun taassubçuluktan uzak durmasını rica ediyorum.Ben kendim böyle yapacağım bir süre bu konularda yorum yapmayacağım.Sizi de bu şekilde yapmaya davet ediyorum.Tüm mücahid grupları (demokratik kâfirler hariç) destekliyorum.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadarda güzel konuştu,hakkı söyledi..derdi islam olanın sözleri yürekten gelir ve kalbleri deler,işte bu kardeşimizinde derdi islamdır...Rabbim ondan razı olsun...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH Şeyhden razı olsun.

Bu bir statda oynanan maç değil. Bu bir savaş.
İnşallah cephede hatalar yapanlar hatalarını görür ve ALLAH swt nin yolunda cihad edeyim derken onun rızasını kaybetme hatasına düşmezler.
KAfir bile tevbesinden sonra temizleniyor. Kafire edilmeyen cümleler mücahidlere edilir hale geldi. Fitneye yardım etmeye değil arayı düzeltmeye talip olanlardan olalım

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu şeyh gibi bir halifemiz olsa,farklı bir durumda olurdu ümmet,adminlerden ricam bu videoyu sabitlesinler giren sünnetullaha uygun bu videoyu izlerde belki kalbinde şeytanın vesveselerinden kurtulur.

Üst Ana Sayfa Alt