Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Sürekli Sunucu Hatası Alıyorum,ne Yapmalıyım?

Halid Ahmed Çevrimdışı

Halid Ahmed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum.Foruma girerken gün içerisinde birden fazla olmak üzere sunucu hatası alıyorum.Bazen "İP adresiniz engellendi" gibi bir ifade çıkıyor.Daha sonra benim hiçbir müdahalem olmadan normal olarak giriyor.Bu durum en az 1 aydır değişen sıklıklarda mevcut.Çözümü var mıdır?(Foruma mobil internet ile giriyorum,yani herhangi bir kısıtlama yok)

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Selamunaleykum.Foruma girerken gün içerisinde birden fazla olmak üzere sunucu hatası alıyorum.Bazen "İP adresiniz engellendi" gibi bir ifade çıkıyor.Daha sonra benim hiçbir müdahalem olmadan normal olarak giriyor.Bu durum en az 1 aydır değişen sıklıklarda mevcut.Çözümü var mıdır?(Foruma mobil internet ile giriyorum,yani herhangi bir kısıtlama yok)
Bu teknik bir sıkıntı ve herkeste var olan bir durum Allahu alem. İnşeAllah çözülecektir.

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Kardesim
1.adım farkli tarayici dene
2.adım kullandiğın tarayicinin gecmisini temizle
3.adim eger firewall yada antivirüs kullaniyorsan devre dışı birakip girmeyi dene
4.adım bunlardan hiçbiri olmuyorsa adım bire geç ve proxy ve vpn dene mutlaka girecektir. InseAllah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Sıkıntı genel kardeşim

T Çevrimdışı

tosman38

Üye
İslam-TR Üyesi
site yedeklemesinden sonra,ölü konular ve hortlatılan konular temizlense güzel olur.
çözüldü konuları değilde ,diğer kullanıcı yorumlarının ağırlıkta olduğu yerlerde bir konuda görüş belirtiliyor.birkaç sayfa batıl görüş sahipleri postlarıyla hakim görüş buymuş gibi peşpeşe gönderileri oluyor.sonra konu yöneticiler tarafından cevaplanana kadar ve kilitlenene kadar insanların akıllarını şüphelendiriyor.
tekfir edilmeye müsait konularda aşırı banlanmış üyelerin yorumları hala konularda mevcut

Üst Ana Sayfa Alt