Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriye'nin Deir Ez-zour Elayetinde Işid'e Karşı Ayaklanma

M Çevrimdışı

Muhammad Ismailoglu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Islam Devleti ilan ettikten sonra Süriye'nin Deir ez-Zour elayetinde yerli aşiret teslim oldular fakat şimdi direniyorlar. Üç gün önce IŞİD'e karşı ayaklanan grupları bir al-Mayadin'in marketinde arabayla intihar bombacısı beş IŞİDli öldürdü - şerefsiz! Şehitler olacaklar inşallah hamd ve şükür Allah’adır.

Niye Islam Devletine muhalefet ediyorlar? Islam neferleri bizim için bariş ve huzur sağlayarak kafirleri devletinden uzaklaştırdılar.

Vay vay nasıl böylece yapılabilirler yaa...sanmam sanmam

displayimage.php

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Islam Devleti ilan ettikten sonra Süriye'nin Deir ez-Zour elayetinde yerli aşiret teslim oldular fakat şimdi direniyorlar. Üç gün önce IŞİD'e karşı ayaklanan grupları bir al-Mayadin'in marketinde arabayla intihar bombacısı beş IŞİDli öldürdü - şerefsiz! Şehitler olacaklar inşallah hamd ve şükür Allah’adır.

Niye Islam Devletine muhalefet ediyorlar? Islam neferleri bizim için bariş ve huzur sağlayarak kafirleri devletinden uzaklaştırdılar.

Vay vay nasıl böylece yapılabilirler yaa...sanmam sanmam

displayimage.php

Muhammed devletine hicret etmen gerekmiyormu git kurtar devleni

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O güzel ismi yazmayalım lakin soruyu ben anlamadım sen devletcisin ve devlete isyan edenlerimi eleştirdin. şayet böyleylse olm burada ne işin var oradaysan buraya neden giriyorsun si ne şerefsiz ne aşşalık ne pislik insanlarmışssınız.

sen daha git türkçeyi ögren gel Cehennemin azgın köpekleri olm burada sizin işiniz yok siz ancak aşşalık maymunların yanlarında ikamet edebilirsiniz. bir daha görmeyelim seni burada KÖPEK....!

Şayet devletci değilsen üzerine alınmana gerek yok kardeş.:)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aşiretlerin huysuzluk etmesinin zaten beklenmesi gerekir , derebeylik ve devlet zor yürür heleki yakın mesafelerde.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O güzel ismi yazmayalım lakin soruyu ben anlamadım sen devletcisin ve devlete isyan edenlerimi eleştirdin. şayet böyleylse olm burada ne işin var oradaysan buraya neden giriyorsun si ne şerefsiz ne aşşalık ne pislik insanlarmışssınız.

sen daha git türkçeyi ögren gel Cehennemin azgın köpekleri olm burada sizin işiniz yok siz ancak aşşalık maymunların yanlarında ikamet edebilirsiniz. bir daha görmeyelim seni burada KÖPEK....!

Şayet devletci değilsen üzerine alınmana gerek yok kardeş.:)
nickini görmesem de sen olduğunu anlardım ebu yusuf akhi kendine özgü değişik bir tarzın var : )

M Çevrimdışı

Muhammed Abdullah ibrahim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
aman ha burda isidden BAHSETME:nureddin yildiz ihsan seocak vs hakkinda kous yayin yap problemolmaz.ebu hanzaladan bahsetme seni atarlar.birkac kisi ortalikta yok coktan beri mervanmuübarek hattab bunlar yok adamalri attilar yazilarina balktim tekfir yok ama yinede attilar nedenki acab

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tekfir yok mu :) adam talibanı tamamen tekfir etti sen tekfir yok diyorsun. yuh!

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Tamam.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aman ha burda isidden BAHSETME:nureddin yildiz ihsan seocak vs hakkinda kous yayin yap problemolmaz.ebu hanzaladan bahsetme seni atarlar.birkac kisi ortalikta yok coktan beri mervanmuübarek hattab bunlar yok adamalri attilar yazilarina balktim tekfir yok ama yinede attilar nedenki acab

Kardesim kimseyi haksiz sekilde siteden atmiyoruz, eskiden nicin atildigi yazilirdi ancak bazi kardesler inadina bisey yaristirir gibi üye olunca bizlerde nicin atildiklarini yazmakdan biktik, ama özel istedigin biri varsa söyle nicin atildigini yazalim sana.

Gelelim yazmis oldugun siteme bu bize iftiradir, nureddin yildiz olsun digerleri olsun bir cok konuda site icinde elestiri olan yazi olmakla beraber bizzat bizlerinde elestiri olan yazilari olmakta.

Diger tekfirci basi hanzalayi konusmaya bile gerek yok, müslümanlari tekfir eden kisileri burada konusmaya bile gerek yok onlar ne zaman tekfiri birakirsa diger tekfircilerin tekfirinden dönüp tevbe ettikleri ve hatalarindan rucu ettikleri gibi yaparlarsa bunu yaptiklari gün onlari yüregimize basar kardesimiz der onlarin da yayinlarini siteye aktaririz. Ancak müslümanlari kafir görenleri asla ve asla bu sitede meshur etmeyiz.

Üst Ana Sayfa Alt