Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tekfir Meselesi Üzerine Mülahazalar - Eşref Yılmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdullah el Hanbeli Çevrimdışı

Abdullah el Hanbeli

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Demişsin ki;
"Ebu Katade ayrıca ‘Erdoğan, kendisini laik olarak tanımlamasaydı ben de onu tekfir etmezdim’ diye konuştu..."

SubhanAllah.
Yani Әrdoğan özünü laik olaraq tanımlamasaydı müsәlman(!) muvahhid(!) mi olacaqdı?
Allahım bizi ağıl nemәtindәn mәhrum etmә.

O zaman te'vili var kabul edilecekti, onu demek istiyor şeyh. Kardeş sana tavsiyem, sadece tekfir etmekle alakalı yazılar değil, tekfirden sakındıran yazılar da oku. Arapçan da var ne güzel, alimlerin dediklerine bir bak

Müslim genç Çevrimdışı

Müslim genç

Üye
İslam-TR Üyesi

Ey afaracı şehadet ederim ki sen yahudi ve hristiyan kâfirleri dost edinen erdogan kâfirine, demokrat bir tağuta müslüman diyen Allah'ı tevhid ile birleyen ve müşriklerden beri olan muvahhidleri cehennem köpeklerine benzeten necis bir müşriksin. Allah sana ve Rab edindiğin ilim ehline hidayet etsin Erdoğan milleti demokrasinin peşinden ateşe sürüklemektedir gitsin o rusları dost edinsin akp kadar dansöz ikiyüzlü bir hizp bulunamaz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar lütfen bu tür konuları artık gündem etmeyelim.

Bu kitabi yazan sahisi da biliriz daha düne kadar ona buna, ottan sebeplerle kafir derdi, mümin müslüman dinlemez tekfir ederdi, simdi gecmis ümmetin mümin dediğine ne demek gerekir diye saçma sapan konuşuyor.

Iste bu konuda ağır yazan kardeşlerimi de direk eleştirdikleri sahisa iyi bakmalarını önemle bildiriyorum zira eleştirdiğiniz sahis bir zamanlar sizden daha da sert idi ama iste o dil müslümani tekfir ederse gelir bir gün gelir ve sekil A daki gibi taguta da mümin mi degil mi konuşması yapar ve bunu delille dediğini sanar.

Allah imanimizi daim eylesin böyle rüzgarın yönüne göre bir gün A görüsü öteki gün B görüsü olmaktan Allaha siginiriz.

Yazık çok yazık.

Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...