Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Timurtaş Uçar Hoca - Yalancı Sistem

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH celle cealuhu razi olsun akhi...yasadigimiz lackaligi,igrencligi en az 13 yil evvelki sohbeti vefat edeli 10 yil oldu o pislikler hala peyder pey artiyor.yani SADECE DINLIYORUZ HEPSI O GERCEKTEN COK ACI DURUMUMUZ VAR.....ALLAH celle celalhu hepmizi ISLAM yolunda gereklerini yapmayi nasip eylesin....

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH celle cealuhu razi olsun akhi...yasadigimiz lackaligi,igrencligi en az 13 yil evvelki sohbeti vefat edeli 10 yil oldu o pislikler hala peyder pey artiyor.yani SADECE DINLIYORUZ HEPSI O GERCEKTEN COK ACI DURUMUMUZ VAR.....ALLAH celle celalhu hepmizi ISLAM yolunda gereklerini yapmayi nasip eylesin....

AMIN COK HAKLISIN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN UYANMAMIZ LAZIM BIRLESMEMIZ LAZIM GUCLENMEMIZ LAZIM BOYLE HOCALAR'IN SADECE VAAZLARINI DINLEMEK DEGIL UYGULAMAK LAZIM ALLAH BIZI AFFETSIN AMIN

C Çevrimdışı

chveneburi

Üye
İslam-TR Üyesi

mevlanayı yunus emreyi öyle bir övmüşki şaşırdım kaldım.
mevlananın yolu muhammedin yoluymuş.mesenvideki oğlancı hikayeleri okuyunca timurtaş yaşasa sorardım
Muhammed S:A.V in yolu oğlancılıkmıydı haşa

hiçbirşey biizim bildiğimiz gibi değilmiş.okudukça bunu öğeniyorum

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Demokrasi çukurunun en dibi olan temsili demokrasinin bile uygulanamadığı bir sistemdir.

Üst Ana Sayfa Alt