Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tolstoy'un Gizlenen Kitabı - Hz. Muhammed (E-Book)

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tolstoy'un Gizlenen Kitabı - Hz. Muhammed (E-Book)
Bunu söylemek ne kadar tuhaf olsa da benim için Muhammedilik, Haça tapmaktan (Hıristiyanlık'tan) mukayese edilemeycek kadar yükseklikte duruyor. Eyer insan, seçme hakkına sahip olsaydı, aklı başında olan her bir insan, şüphe ve tereddüt etmeden Muhammedeli i; tek Allah'ın ve onun Peygamberini kabul ederdi..."
- Tolstoy 1828-1910
Ünlü Rus yazarı L.N.Tolstoy 1908 yılında Abdullah El-Sühreverdi'nin Hindistan'da basılmış "Hz.Muhammed'in Hadisleri" kitabını okumuştur.
Okudu u hadislerden bir risale (kitapçık) tertip etmiş,bunu Rusya'nın posrednik' adlı yayınevinde bastırmıştır.

Indirr

RapidShare: Easy Filehosting

Link Düzeltilmistir..
*PDF Uzantılı'dır.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
galiba link ölmüş. yenilemeniz mümkünmü

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin
f18.gif

temin_dari Çevrimdışı

temin_dari

Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar bende sorun yok değilmi hangi link e tıklasam calışımıyor yardımcı olabilirmisiniz....selametle

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
acab dogrumu gizlenmis mi yoksam, o süsü vererek daha fazla satis yapilsin diye mi ? Zira birsürü reklam yapildi ve bayada satildi... ( bende alicilardandim )

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kitapta rusyada gizlendiğini ve basımının durdurulduğunu yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam;)

W Çevrimdışı

wahup

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Emegine sonsuz saygılar ALLAH razıolsun indirdim hayırlı olur inşallah

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Peki Bu Rus edebiyat yazarı Müslüman olmuş mu ? Komunizm'in Kuramcısı Karl Marks'ta Fanatik bir Hz Ömer (r.a) hayranıdır, Hz Ömer (r.a) nın Adaletine hayrandır ama, Meteryalist olarak ölmüştür
İnşallah olmuştur.Peygamber efendimizin hadislerini okuyupta etkilenmemek elde değil.Facebookta görmüştüm müslüman oldu deniliyordu.