Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Tsk'da Namaz Durumu Hakkında Nasihat Eder misiniz?

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm. Ben tsk da cumaya gitmiyorum ve orda ki imamın arkasında normal namazada durmuyorum ama cumaya gitmedigim için aylardır bi eksiklik var bi huzursuzluk yanlış mı yapıyorum diye, bu düşünce rahmani mi yoksa değil mi ?

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaptığımın ne denli büyük bi yanlış olduğunu gelmeden önce dusunuyordum 1 sene kacak yasadim ama gittiğim bi dernekte bi abi demişti ki gitmeme şansın varsa gitme ama gitsende en azından silah eğitimi alırsın senin için bi şans olur gitmesen iyidir ama gitsende bi sknti olmaz neyin küfür neyin hak olduğunun Farkındasin insaAllah demişti, tam hatırlamıyorum konuşmayı hatırladığım az çok bu. Bende bu konuşmadan cesaret alarak gitmeye karar verdim ama bin pişmanım.

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Müslüman bi kardeş var ayda 1 kere geliyor ama artık oda gelmicekmis terhise kadar ve kardeşler biliyorum bunları niye anlatıyor diceksiniz ama vallahi çok doldum 7 aydır müslüman görmüyorum 7 aydır hep aynı şeyler hudut dayım bide 7 aydır aynı dağ 7 aydır aynı insanlar ve yardıma ihtiyacım var. ALLAH RAZI OLSUN.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm. Ben tsk da cumaya gitmiyorum ve orda ki imamın arkasında normal namazada durmuyorum ama cumaya gitmedigim için aylardır bi eksiklik var bi huzursuzluk yanlış mı yapıyorum diye, bu düşünce rahmani mi yoksa değil mi ?

akhi işin ilmi boyutuna girmek istemem, sen zaten askersin,
şu kadarını söyleyeyimki ben yerinde olsam cumayı kılardım

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ahi hapisyeymissin gibi dusun insallah orasi bir hapishane ve bitecek Allahin izniyle.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah yardımcın olsun hangi ildeysen yaz belki ziyaretine gelinir belkide çarşı izninde buluşurun kardeşlerle ,bir nebzede olsa teselli olur

Üst Ana Sayfa Alt