Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Tüm Türkiyedeki Adresler Hacklendi.sende Kendi Adresine Bak !

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
bir internet sitesinde soy isminiz yazıyorsunuz ve karşınıza bütün adres bilgileriniz çıkıyor. nerde oturduğunuzun açık adresi.

http://www.agnats.com/tr/name.php?dep=&page=2&prenom=&nom=

yukarıdaki linki tıkladıktan sonra açılan sayfada adres çubuğunun sonuna istediğiniz soyadını türkçe karakter kullanmadan ekleyerek sonuçları görebiliyorsunuz.

adresin altında çıkan numara tel numarası değil ,referans numarasıdır .

lütfen amaç dışı kullanmayınız.
kötü amaçlı insanlar bizi böyle buluyorlar.
not: işte kafirler ve tagutlar bizi böyle buluyorlar, o yüzden bilgilerinizi paylaşmayın sanal ortamda ,defalarca anlatmak istediğim bu

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir internet sitesinde soy isminiz yazıyorsunuz ve karşınıza bütün adres bilgileriniz çıkıyor. nerde oturduğunuzun açık adresi.

http://www.agnats.com/tr/name.php?dep=&page=2&prenom=&nom=

yukarıdaki linki tıkladıktan sonra açılan sayfada adres çubuğunun sonuna istediğiniz soyadını türkçe karakter kullanmadan ekleyerek sonuçları görebiliyorsunuz.

adresin altında çıkan numara tel numarası değil ,referans numarasıdır .

lütfen amaç dışı kullanmayınız.
kötü amaçlı insanlar bizi böyle buluyorlar.
not: işte kafirler ve tagutlar bizi böyle buluyorlar, o yüzden bilgilerinizi paylaşmayın sanal ortamda ,defalarca anlatmak istediğim bu
akhi bildiğim kadarıyla -yanlış hatırlamıyorsam- 2011 yılında bir seçimde oy kullananların bilgileri fetö tarafından sızdırılmıştı. oy kullanmayanlar için sıkıntı yok, bu hack değil sızdırma durumu Allahu Alem

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
akhi bildiğim kadarıyla -yanlış hatırlamıyorsam- 2011 yılında bir seçimde oy kullananların bilgileri fetö tarafından sızdırılmıştı. oy kullanmayanlar için sıkıntı yok, bu hack değil sızdırma durumu Allahu Alem
yanlışın var güzel kardeşim, oy kullanmadım ben , benim niye var ? adres bilgilerimde doğru ?

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Oy kullanma hakkına sahip olanlarınki sızdırıldı. Seçmen listesinde varsanız oy kullanıp kullanmamanız fark etmeksizin sızdırılmıştır.

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
E mubarek diyorsunda kendinizi tanitmayin nette ben senin yaşını sormuştum ne zarari var : ))
olur mu akhi , şimdi ben sana yaşımı söylesem , çok şey değişecek emin ol,zihinler de fırtınalar kopacak, sonra akıllar error verecek ve fitneye yol açılacak.Yaş belirtirsem eğer başkalarının gönlü kayabilir.bunu yaşayan abilerimiz var.forumda bazı yazılar okudum.yaşanmış gerçekler var. buradan sevdaya kapılanlar var.sadece beni burada gördüğün ve bildiğin kadar tanıyorsun. ancak gerçek hayatta buradaki benle hiç bir ilgisi yok akhi bunu söyleyeyim bende sana kapansın konu :D

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
olur mu akhi , şimdi ben sana yaşımı söylesem , çok şey değişecek emin ol,zihinler de fırtınalar kopacak, sonra akıllar error verecek ve fitneye yol açılacak.Yaş belirtirsem eğer başkalarının gönlü kayabilir.bunu yaşayan abilerimiz var.forumda bazı yazılar okudum.yaşanmış gerçekler var. buradan sevdaya kapılanlar var.sadece beni burada gördüğün ve bildiğin kadar tanıyorsun. ancak gerçek hayatta buradaki benle hiç bir ilgisi yok akhi bunu söyleyeyim bende sana kapansın konu :D
Öyle bir yazmışsın gören sana aşık olacam sanacak :d ben sana özelden sormuştum

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt