Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Turkcell Superonline, Akk'yı Tamamen Kaldırdığı Yeni Paketini Duyurdu!

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
turkcell-superonline-akk-yi-tamamen-kaldirdigi-yeni-paketini-duyurdu-1493411784.jpg

Turkcell Superonline bugün yayınladığı bir basın duyurusuyla Adil Kullanım Kotası'nı tamamen kaldırdığı ilk paketini açıkladı. İşte bu paket hakkında tüm detaylar!
Hatırlayacak olursanız yaklaşık bir ay önce TurkNet, altyapıyı kendi sağladığı bazı bölgelerde Adil Kullanım Kotası uygulamasını kaldırdığını duyurarak internet kullanıcılarından olumlu tepkiler almıştı. Bu haberin üstünden pek fazla zaman geçmeden Turkcell'den de AKK'nın kaldırılması ile ilgili hamle geldi.

Turkcell Superonline, fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanıcıların Adil Kullanım Kotası'nı kaldırabileceği yeni internet paketi Platin Paket'i duyurdu. Platin Paket ile birlikte evdeki internet kullanıcılarına AKK'yı kaldırma imkanı tanıyor. Bu pakete uygun bölgelerde yaşayan Turkcell Superonline müşterileri, aylık 89TL fiyatla 25mbit hızla AKK olmadan interneti kurulum ve modem dahil olmak üzere paketten faydalanabiliyor.

Açıkçası AKK tüm operatörlerde kaldırılana kadar TurkNet ve Turkcell'den böyle adımlar görmemiz sevindirici ancak bir detay var ki Turkcell, AKK'yı kaldırmak için 25mbit hıza sahip paketin biraz üstünde bir fiyat istiyor. Elbette bu fiyat farkının fazla olmadığını hesaba katarsak şu durumda Superonline fiber kullanıcılarının ayda 89TL'lik bu pakete geçerek AKK'sız bir hayat yaşaması mümkün.

Ç Çevrimdışı

Çeçenyam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
akhi ben bunu araştırdım görüştüm 16mbit 50 gb kullandığım tarifemi 1mayıs itibari ile kota aşım durumunda 10mbit çekileceğini söylediler olumlu benim tarafımca öncesinde 3mbit düşüyorcu çünkü çok çok iyi oldu.

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
Yav bizim buralarda fiber altyapısı yok bi video izleyelim diyoruz millet 4k açıyo biz 720p de zar zor izliyoruz
https://forum.donanimhaber.com/inte...duzenlemeden-kacmanin-yolunu-buldu--117507603

millet vekili foruma kayıt olmuş.Akk kullanıcılarının dertlerine ortak olup.Meclise önerge vermiş.
2e2d23a7df8e533f11524e3370170fcd.png

1566a4d857c02a301df4db430aa0ebaa.png

d8875a0a617ec279f701dc151c746dfd.png

sende twitter dan,mail den,bimer'den,kendi şikayer formundan,çağrı merkezinden,çeşitli sosyal forum sitelerinde hastag açarak durumdan şikayetçi ol kardeşim.

H Çevrimdışı

HasanMuhacir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
https://forum.donanimhaber.com/inte...duzenlemeden-kacmanin-yolunu-buldu--117507603

millet vekili foruma kayıt olmuş.Akk kullanıcılarının dertlerine ortak olup.Meclise önerge vermiş.
Ekli dosyayı görüntüle 18769

Ekli dosyayı görüntüle 18770
Ekli dosyayı görüntüle 18771

sende twitter dan,mail den,bimer'den,kendi şikayer formundan,çağrı merkezinden,çeşitli sosyal forum sitelerinde hastag açarak durumdan şikayetçi ol kardeşim.
Şu vekillerden biride bizim foruma kayıt olsa :) düşünsene ahi gırgırı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi

al sana gır gır , gülmekten gözümden yaş geldi :)

mtu değeriyle ne uğraşmıştım.En sonunda driverı kaldırmıştım pc den ...
:)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Ttnetten de bi aciklama bekliyoruz

Millet kotayi kaldırıyor bu ttnet durzuler hala ses seda yok

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Ağlanacak hale gülmek sanırım bizim yaptığımız şirket sahiplerinin tek düşüncesi zaten gırtlağına kadar soyulan halkı nasıl daha fazla nasıl soyarım. Bu ülkede yaşamak gerçekten çok cesurca
-araba alalım diyorsun 40binlik arabaya vergilerle 80bin veriyorsun
-et yiyelim diyorsun 80 lirayı gözden çıkarmak zorunda kalıyorsun
-telefona tl yükletiyorsun devletin kestiği haraç ile paket yapmak için yüklediğin tl kadar bir daha tl yükletiyorsun
-elektrik, su, doğalgazı tasarruflu kullansanda trt payıdır falan filan düdüklüyorlar.

Bazen diyorum ki gerçekten chp iktidar olsa hiç değilse müslümanlar uyanır.

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'de internet hem yavaş hem de çok pahalı..