Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Türkiye'nin Hangi Şehirinde, Ailemle Birlikte Peçeli Olarak İslamı Yaşayabiliriz?

U Çevrimdışı

Ummi Abdurrahman

Üye
İslam-TR Üyesi
Assalamu alaykum wa rahmetuAllah

Esim, cocugum ve ben almanyada yasiyoruz ve yaklasik bir senedir hicret etmek istiyoruz inshaAllah ama Türkiyenin neresine? Oglumuzu hangi sehirde islami sartlar altinda en iyi yetistirebiliriz? Ve esim sakalli ve ben peceliyim. Nerede bizim gibi yasayan kardesler bulabiliriz?
Lütfen bize yardimci olun Barak Allahu feekum

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Assalamu alaykum wa rahmetuAllah

Esim, cocugum ve ben almanyada yasiyoruz ve yaklasik bir senedir hicret etmek istiyoruz inshaAllah ama Türkiyenin neresine? Oglumuzu hangi sehirde islami sartlar altinda en iyi yetistirebiliriz? Ve esim sakalli ve ben peceliyim. Nerede bizim gibi yasayan kardesler bulabiliriz?
Lütfen bize yardimci olun Barak Allahu feekum
Aleykum selam we rahmetullahi we berakatuhu;

Sizin peçeli, eşinizin sakallı olarak Türkiye'de, başta İstanbul olmak üzere pek çok şehirde yaşamanızda bir sorun olmaz. Peçeli olmanızdan dolayı bazı yobaz kafirlerin tepkisini alacaksınızdır haliyle.
Çocuğunuzu İslami şartlarda eğitebilmeniz, eğitiminden tam olarak neyi kastettiğiniz ve çocuğunuzun yaşına göre buradan alenen verilebilecek cevab teşkil etmemektedir. Bunun cevabını özel tanıdıklarınız aracılığıyla soruşturmalarınız sonucunda alacağınızı ümid ediyorum. selamun aleykum , Fi emanillah

Üst Ana Sayfa Alt