Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ümmetin Esir Bacıları

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Atiyetullah Çevrimdışı

Atiyetullah

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun bacım ben de şimdi girip paylaşacaktım.
Hakikaten müslüman kardeşlerini bırakıp diğer müslüman kardeşlerinle cedelleşmek inşeAllah bizi helak etmez. Rabbimden afv ve afiyet dilemekten utanıyoruz artık.

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi
Ya Kahhar Ya Kahhar
Ortulu kardeslerimi domuz pkknin elinde gorunce yuregim dayanmiyor.
Oldurulen cocuklar isidli degil ve su pusetin icindeki bebe buyuyup intikam aldiginda terorist diyecekler.
Uyuyoruz vallahi uyuyoruz. Cihadi net basinda yapiyoruz. Soylemekten yorulduk anlatmaktan usandik ama muslumanlari uyandiramadik. Bana dokunmayan yilan bin yil yasasin moduna girdik. Ya Allah birlik ver ya Allah birlik ver ya Allah birlik ver. Su ummete selamet ver Ya Rabbi.

D Çevrimdışı

Deniz

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya Kahhar Ya Kahhar
Ortulu kardeslerimi domuz pkknin elinde gorunce yuregim dayanmiyor.
Oldurulen cocuklar isidli degil ve su pusetin icindeki bebe buyuyup intikam aldiginda terorist diyecekler.
Uyuyoruz vallahi uyuyoruz. Cihadi net basinda yapiyoruz. Soylemekten yorulduk anlatmaktan usandik ama muslumanlari uyandiramadik. Bana dokunmayan yilan bin yil yasasin moduna girdik. Ya Allah birlik ver ya Allah birlik ver ya Allah birlik ver. Su ummete selamet ver Ya Rabbi.
Amin. Acılar dinmiyor, bizse ancak dua ediyoruz. Onlara sadece dua etmek ise "duadan başka yardım imkanı olmayanlara" yakışıyor.

Allah imkanlarımızı iyileştirsin, en azından kalplerde niyetler diri tutulsun. İzle izle nereye kadar...

Üst Ana Sayfa Alt