Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Usame Bin Ladin - Boykot Çağrısı

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bugün anasayfamizda kardeslerin eklemis oldugu özel bir haberimizi buraya ekleyecegim.

Haber metninde:

Şeyh Usame Bin Ladin’in şehadet haberinden hemen önce yayınladığı , Yahudi ve Haçlı ürünlerinin boykot edilmesini talep ettiği ses kaydı günümüz problemlerine ışık tutuyor. Şeyh Usame bin ladin bu beyanatında ”Zalim Yahudi ve Haçlı rejimleri ile mücadele etmeyi tek taraflı olarak Mücahitler üzerine yıkmanın adil olmadığını ve her insanın bireysel olarak bu ülkelerin ürünlerini boykot ederek Ekonomilerini zarara uğratması gerektiğini böylelikle bu ülkelerin zulüm yapmak için tesis ettikleri orduların etkilerini yitireceğini onlar ile mücadele etmenin daha da kolaylaşacağını” belirtiyor.

Allah seyhden razi olsun... insan dinlerken nasilda kendini güvende hissediyor, onlar müslümanlara ve müminlere karsi merhametli, kafirlere karsi sert ve onurludurlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah seyhden razı olsun amerikayi vurduğunda 10 yaşinda cocuktum annem o kadar çok sevinmiştiki yerinde duramiyordu mutlulultan ben de cok mutluydum seyh bize muslumanlarin da yumruk atabileceğini gösterdi Allah razi olsun ondan gecen belgeselini izledim onu yakalamak icin kurulmus kurumun basi dahi seyhi ovuyordu maalesef bugun hocalar bile ona laf ediyor belki hatalari da vardir seyhin ki vardir da ama bizim kalbimiz muminlerden yana hatalarini konusacak degiliz.

Üst Ana Sayfa Alt