Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Usame Bin Ladin Doğu'nun Che Guevara'sı Kitabını Bana Yollayabilecek Biri Var Mı ?

E Çevrimdışı

ecrinn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allahumma amin ecmain.. Ben sürekli burdan alıyorum kitapları.. Yeniden dene inshaAllah kardes..

E Çevrimdışı

ecrinn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Adsız.jpg

Resmini çektim buyur kardesm..

Adsız.jpg

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
bu "osama bin laden dogunun che guevarasi" kitapi mi gardas?

öyle bir kitap mı var ? che guavera sosyalist değilmiydi sheikh usameyi kötülemek için yazmış olabilirler bu kitabın adı "usame"

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
şimdi baktım varmış kardeşim ama kitabın ismi olmamış hiç

S Çevrimdışı

Seriatci1

Üye
İslam-TR Üyesi
morueqq abi hangi sitede siparis verebilirim o kitapi nerde baktin?, sana zahmet olmassa bana adresi yollarmissin? kitapyurdu.eu deki sayfada tükenmis o istedigim kitap. wallah bilmiyom abi kötülemek icin mi bu basligi atmislar yoksa sevmek icin mi.ama arastirdigima göre gayet tarafsiz yazilmis kitap.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Usame Bin Ladin Doğu'nun Che Guevara'sı

Defne Bayrak
FIRTINA YAYINLARI
getimageV3.asp

Usame Bin Laden'in kendi ağzından hayatı,
Rusya ve Amerika savaşları..
Usame Bin Laden'in CNN, Al-Jazeera gibi ünlü kanallarla yaptığı ropörtajların tam metinleri..
Usame Bin Laden'in en önemli konuşmaları ve beyanatları.
Birçok ünlünün, siyasi liderin, düşünürün medyada bulamayacağınız Bin Laden hakkındaki ilginç sözleri...
Hiç bir yerde bulamayacağınız, CIA'de Usam Bin Laden'in yakalamaktan sorumlu özel birimin başkanı Scheuer'ni Al-Jazeera tv kanalı'na yaptığı çarpıcı açıklamalar...

kitapyurdu: kitap - Usame Bin Ladin Doğu'nun Che Guevara'sı - Defne Bayrak, ,

USAME DEFNE BAYRKA ARK YAYINEV?, fiyat 13,50*TL/ad., YEN?MAHALLE ? Ticaretimiz.com

USAME B?N LADEN DO?U'NUN CHE GUEVARA'SI GittiGidiyor'da 51944452

http://tevhidkitap.com/?part=shop&gorev=oku&id=680&cat=160&sid=722239933

E Çevrimdışı

ecrinn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu "osama bin laden dogunun che guevarasi" kitapi mi gardas?:)

Kardesim söyledim ya sana en basta, bu kitap senin aradıgın kitabın düzenlenmiş hali.. yani yeni eklemeler yapılmış.. Ben adresi verdikten sonra sen baktım tükenmiş dediğin için, ben bu kitap için söylüyorsun sandım, afwen... O yuzden resim çektim yani.. Sen diğerini değil, bunu sipariş et inshaAllah.. Aynı kitap çünkü Allahu a'lem..

E Çevrimdışı

ecrinn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
öyle bir kitap mı var ? che guavera sosyalist değilmiydi sheikh usameyi kötülemek için yazmış olabilirler bu kitabın adı "usame"

İçerisinde bir şahıs ona benzetme yaptıgı için o isim verilmiş olabilir... Kitap seyhi kötülemiyor kardes.. Zaten yazarın kendi yazdıgı bi kitap değil.. seyh hakkında haberlerin , söylenenlerin, kendi konusmalarının toplanmış hali..

H Çevrimdışı

hutame

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kitab ceşitlı ulkelerın gastecılerı tarafından kaleme alınmiş genelı roportaj dır muslumanlar tarafından yazılmadı ... okudum güzel kıtap okumanızı önerrım...
muslumanlar yazmasada güzel olmuş gercekten

Üst Ana Sayfa Alt