Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üye Aktivasyonu

İbn Kayyim el Cevziyye Çevrimdışı

İbn Kayyim el Cevziyye

Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi ayip etti dervis 30 gun nedir? Aslinda dervis iyi adamda orda demokrat cok akhi onlarin icinde senin gibi hakki haykiran adami yerler :) ben gibi olcan 8tane normal soz 2 tane tevhid neyse bosver orayi akhi orasi stres yapiyor burdaki kardesler can sıkıntisini gideriyor.

Oyle akhi, kendi hayat goruslerine aykiri en ufak bir sey yazdiginda ne tekfirciligin kaliyor ne de hariciligin. İftira atmaktan da imtina etmiyorlar, Allah islah etsin...

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Facebookta bir takipcimiz foruma "Cuneydi Kıbrısi" adıyla üye olup aktivasyon maili almadığını yazdı.(bir paylaşımın altına yorum olarak yazdı)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Facebookta bir takipcimiz foruma "Cuneydi Kıbrısi" adıyla üye olup aktivasyon maili almadığını yazdı.(bir paylaşımın altına yorum olarak yazdı)
Aktif edildi.
İslam4evere kardeşim, gmail olan bu maile aktivasyon mesajı gitmemiş, bilgin olsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ahmet sivasi akhi nasılsın ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Elhamdulillahi. Kulli hal akhi.
Memleketi begendin mi

akhi bi gıdım internetim var bu yüzden fazla giremiyom:acpsnr::snzdglsn: INTERNET GEEL:D

memleketi begendim ama insanlar beni hayal kirikligina ugratti, biliyordum ama bukadarda beklemiyordum, simdi turkiyedeki kardesleri çok daha iyi anliyom

Üst Ana Sayfa Alt