Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Üyelerimizin Dikkatine: Foruma Ekleyeceğiniz Yazılardaki Linkleri Kaldırın

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Arkadaşlar bi süredir eklenen konularda reklam içerikli linkler oluyor, ekleyen arkadaşlar tekrardan konuya bakmadığı için farkında olmuyor. Duyuru yapıyorum buradan, sorumluluk bende değil artık:

Aynı reklam linkleri ile dolu mesajı gönderenlere 3 gün ceza vereceğiz.

Konu eklemeyi anlatmaktan dilimde tüy bitti, size çözümünü tekrar son kez anlatıyorum. Bundan sonra hala ekleyen olursa dediğim gibi sorumluluk bizde değildir...

Konu ekleme:

Eklenecek konu başka siteden direk kopy yapılıp siteye taşınmaz. Sitenin sistemi iyi olduğu için herşeyi ile kopyalıyor. Pc'nizin çalıştır bölümüne "notepad" yazıp bir notepad açıyorsunuz. İlk oraya kopyalıyorsunuz, gizli linklerden temizleniyor. Sonra tekrar notepad'den kopyalayıp siteye ekliyorsunuz...

Duyurulur....

___

İlgili Konular:

https://www.islam-tr.org/konu/reklam-hakkinda-genel-duyuru.45535/

https://www.islam-tr.org/konu/haber-sitesi-sahipleri-ve-haber-paylasan-kardeslerin-dikkatine.33885/

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar mümkünse siteye copy yazı eklemesinler yani kaynak amaçlı bilgi amaçlı yazılır ancak 1-2 paragrafı geçmesi sitemizin özgünlüğünü bozuyor.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yazı yazdığımız bölümün üstünde kırmızı çarpılı internet resmi var. ona tıklayarak da linkleri silebiliyoruz. (diye biliyorum)

kopyalanan yazıların, google aramalarında çıkması çok zor.
yazınızın forum arkadaşlarından hariç bir başkası tarafından okunmasını istiyorsanız kendinize ait yazı oluşturmaya gayret ediniz. (işin içinde dua almak faydalı olmak var ise tabii)

güncel:

yazı yazdığımız bölümün üstünde kırmızı çarpılı internet resmi var. ona tıklayarak da linkleri silebiliyoruz. (diye biliyorum)

yeni site formatında, resimde gösterilen Linki Kaldır simgesiyle yazıdaki linkler kaldırılabilir.

Adsız.jpg

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi googlede backlink alınması zor çıkıştaki linkleri manuel tanımlıyorum. Ama yinede görüntü kirliliği var.