Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Üyelerin Kullandığı E-posta, Nickler Ve Üyelik Silimleri Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum, değerli islam-tr.org üyeleri.

Üyelerin Kullandığı E-Postalar Hakkında Bilgilendirme:

Arkadaşlar, son günlerde gözüme çarpan bir meseleyi sizinle paylaşmak istiyorum, bazı üyelerimiz, siteye üye olurken mail adresi olarak gibi saçma sapan mail adresleri kullanmakta. Hatta güzel yazı yazan üyelerimizde de bunu görebiliyorum.

Sitede toplu halde temizlik yapıldığı uygulamalarda, nickleriniz silinebileceğinden acilen üyelerimizin mail adreslerini, güncel maille değiştirmesini rica ediyorum. Aksi halde yönetim olarak bundan biz mesul değiliz.

Bilginize.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Forumda Kullanılabilecek ve Yasak Olan Nickler:

- Bayan nickleri artık forumda kullanılabilir.

- Gerek bayan, gerek erkek nicklerinde islama aykırı olan nickler görüldüğü taktirde uyarılmaksızın, siteden atılacaktır.

Ör: Kadir, Celil, Aziz, Melek, İsrafil gibi islama nisbet edilenler ve nirvana, ateist, solcu, abslkdjg, xyz, asdfg vs gibi ne olduğu belirsiz isimler

- Nick olarak e-mail veya bir başka iletişim adresi kullanılması da aynı şekilde yasaktır.

- Cemaate mal olunan nicklerde, sadece o cemaate ait döküman dosya paylaşımı ya da o cemaati aşığılayıcı mesajlar bulundurduğu taktirde o nick silinecektir.

- Kullanmak istediğiniz bir nick, sitede daha önce alındıysa bizimle irtibata geçerek o nicki üzerinize alabilirsiniz. Bunda tek şart o nickin siteye 1 kez girip tekrar siteye girmemesidir.

Umarım düzenleme hepimize hayır getirir.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum,

Sistem degisikliginden dolayi ayni maille üye olan üyeleri ilk kayitli nickle birlestirdik bu sorundan dolayi nicki bozulan kardeslerimiz özelden bize ulasirsa bu durumu düzeltebiliriz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Nick Silimi - Siteden Kayit Silme Durumu

Öncelikle sunu belirtmek isteriz ki, keyfi bir nick silimi talebinizi isleme almayacagiz.

- Yeni üye olup herhangibi ya da 3-5 mesaj sahibi olup, forumda aciktan ya da yetkili adminlere özelden ulasip "benim nickimi siliniz", "yazilarimi siliniz", "beni banlayiniz" gibi talepleriniz isleme alinmayacaktir, bu talepte gelenlerden ricamiz bu talebi yazmak yerine direk forumdan cikis yapip bir daha siteye girmemenizdir.

- Eski üyelerimizden olup, yönetime danismadan bütün yazilarini silip, forumdan sessizce ayrilanlara ayrica sitemimiz var, hakkimizi gasp ediyorsunuz ki bu konuda sahsi olarak bir hakkim varsa o hakki ahirette almak istedigimi belirtirim zira yüzlerce konu aciyorsunuz ve konularinizi silerek sitemizi arama motorlarinda tehlikeye atiyorsunuz bu sekilde hakkimizi gasp ediyorsunuz bu durumda olanlara aciktan diyorum bizim bilgimiz disinda yapacaklarinizdan mesulsunuz. Biz bu duruma onay vermiyoruz.

Peki siteden hic mi nick silimleri olmamaktadir. Pek tabi ki bu mümkündür.

- Cok ciddi bir gerekceniz varsa bunu yetkili adminlere gereceksiyle beraber anlasilir sekilde fazla detaya girmeden talebinizi iletmeniz ve akabinde yönetimin verecegi karara saygi duymanizi bekliyoruz. Dogal gerekceler disi nefsi ve sahsi taleplerinizi olumlu karsilamadigimiz gibi bu durumda sorun cikaranlara özel mesaj yazma yasagi ya da forumda yazma yasagi verilecegini bildiririz.

Son olarak sunu belirtmek isteriz ki, altindan kalkamayacaginiz yazilari foruma yazmayiniz. Internette olan bazi yasalar geregi site icerisinde ve serverlerde ip kaydi oldugunu sakin unutmayin. Yani buradan nickinizi, yazinizi silseniz de aslinda bunlar silinmemekte, dolayisi ile altindan kalkamayacaginiz yazilar ileride size yol, su ve köprü olarak geri dönecektir bunu asla unutmayin.

Söz agizdan cikana kadar sizindir ancak sözü yazdikdan sonra okun yaydan ciktigi gibi artik söz sahibinin degildir ve geri dönülmez bir sürec baslamistir. Dil, yaptiklarindan da mesuldur.

Bu gibi durumlardan dolayi lütfen bizi bu konuda rahatsiz etmeyiniz.

Tesekkürler.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Selamun aleykum,

Üyelerimizin nick değiştirme taleplerine bugünden itibaren bir kısıtlama getiriyoruz:

Bundan böyle yeni üyelerimiz, 3 ayı doldurana kadar ayda sadece 1 defa ve toplamda 3 kez nick değiştirme talebinde bulunabilecekler.

Bundan sonraki dönemde ise, en çok yılda 1 defa ve toplamda en çok 3 kez daha nick değiştirme talebinde bulunabilirler.

Nick değiştirme talepleriniz için yetkili adminlere özel mesajla ulaşabilirsiniz.

İlgili Adminler:

@Abdulmuizz Fida

@IsLaM4eVeR

İslam-tr Yönetim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...