Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Convert Programı Arıyorum

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Selamun aleykum
Serial Arıyorum. Bu video converter programının serialı olan kardeşlerin buraya yazabilmelerini (varsa yorumlarını) bekliyoruz.

AVS Video Converter 8.1.2.510 |

avs-video-converter.jpg

Selamun aleykum

T Çevrimdışı

The Zulkarneyn

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
wealaykum salam rahmatullahı berakatuhu

Abdulmuizz abi Format Factory var benim kullandığım ücretsiz bir program serial derdiniz olmaz
üstelik türkçe dil desteğide ve bütün videoları birbirlerine dönüştürme özelliği var oldukça kullanışlı bir program tafsiyemdir.
indirme linki

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
s.a. abı ben imtoo yu tavsıye edıyorum kullandıgım kullanışlı bır prog. bazı contert prog. logo gomuyor vıdeoya sıkıntı oluyor

aşağıdakı prog kullanabılırsın ıns abı dua ıle

ImTOO HD Video Converter v6.5.2 Build 0127 | 31.61 Mb

ImTOO HD Video Converter, tüm vidyo biçimlerini iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox ve diğer aygıtlar için kolayca dönüştürme yapabilir. Bu HD dönüştürücü yazılımı ile vidyolardan ses dosyaları alabilir ve diğer biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Özellikler:
o HD vidyoları birbirlerine dönüştürebilir (HD AVI, HD H.264/AVC, AVCHD (.mts, .m2ts), HD Quick Time, HD MPEG-2 TS, HD MPEG-4 TS, HD WMV)
o HD vidyoları diğer vidyo biçimlerine dönüştürebilir (AVI, MPEG, MP4, ASF, MOV, RMVB, WMV, DivX, XviD, 3GP, RM)
o Vidyolardan müzik ya da resimleri çıkarabilir ve farklı biçimlere dönüştürebilir (MP3, WMA, WAV, M4A, AAC)
o iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox ve diğer aygıtlarda oynatılabilir vidyolar yapabilir

7kkf6lp8.png

Desteklediği Biçimler:

Giriş Biçimleri:
. Vidyo - AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV, AVCHD Vidyo (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Vidyo (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Vidyo (*.ts), MPEG-2 TS HD Vidyo (*.ts), Quick Time HD Vidyo (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Ses-Vidyo Eklenmiş HD Vidyo (*.avi)
. Audio - MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Biçimi

Çıkış Biçimleri:
. Video - AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Vidyo (*.mpg; *.mpeg), MKV HD Vidyo, MPEG-2 TS HD Vidyo (*.ts), Quick Time HD Vidyo (*.mov), WMV HD Vidyo (*.wmv), Ses-Vidyo Eklenmiş HD Vidyo (*.avi), MKV
. Audio - MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, M4A, RA, AC3, MP2, AMR, SUN AU Biçimi
. Image - BMP, GIF, JPEG, PNG

Konu Buradan Alınmıştır : ImTOO HD Video Converter v6.5.2 Build 0127 » WarezTurkey.Net | Full İndir,Download,Online İzle,Film İndir,Oyun İndir,Warez,Full Warez
Rar Şifresi :Sitemizdeki Dosyaların Ortak Şifresi Nedir? » WarezTurkey.Net | Full İndir,Download,Online İzle,Film İndir,Oyun İndir,Warez,Full Warez

Download : Free Online Storage & File Upload with FileServe

şifre : http://www. warezturkey.net

şifredeki boşlugu kaldırın forum otomatık lınke cevırıyor ayrı yazmak zorunda kaldım

Abdulmuizz Fida

Admin
Cezakallahu hayr kardeşlerim , çok işime yaradı elhamdulillah ,

Bu arada siteyi yeni düzeltilebildi.

Abdulmuizz Fida

Admin
The Zulkarneyn kardeşin programını (Format Factory) kurduğum, biraz inceleyince basit geldi ve işimi gördüm elhamdulillah .

Mucacir selman kardeşimin verdiği link benim istediğim avs converterindi. Aslında bende varmış o linkteki Patch indirmişrim . ben aktivasyonu anlamamışım, serial istiyor zannediyormuşum. Halbuki Patch'ı kurdugun yere atıp yönetici olarak çalıştırmak gerekiyormuş. Mucacir Selman kardeşin açıklamasını okuyunca farkettim . Onunla da bir kısım işler yaptım fakat daha sonra prıgramı kaldırdım.

Ebu Yusuf kardeşim senin verdiğin programı kurmaya gerek kalmadı. İnşeallah lazım olursa ona da bakarız :)
Rabbim ecirlewrinizi versin inşeallah .

Üst Ana Sayfa Alt