VPN Kullanmadan engelli sitelere girmek

musabelkurdi

Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle bu programın sadece pcde çalıştığını belirteyim.
(android versiyonunu denemedim deneyip onu da gösteririm inşallah)

bu linkten zipli dosyayı indirip klasöre çıkartın: https://github.com/ValdikSS/GoodbyeDPI/releases/download/0.1.6/goodbyedpi-0.1.6.zip

ardından "2_all_dnsredir" adlı dosyaya sağ click yapıp yönetici olarak çalıştırın ve çıkan siyah pencereyi kapatmayın.

şimdi daha önce açamadığınız bir siteye girip deneyebilirsiniz.

her sitede çalışmayabilir ve sizi vpn gibi korumaz sadece siteye girmenizi sağlar. buna güvenip başınızı derde sokacak işler yapmamanız tavsiye olunur.

nasıl çalıştığı çok karışık siz orasını karıştırmayın :)
 

Ekli dosyalar

  • 203.4 KB Görüntüleme: 12
  • 112.8 KB Görüntüleme: 13
  • 398.7 KB Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

musabelkurdi

Üye
İslam-TR Üyesi
anladığım kadarıyla proxy ama bunu kötü amaçla kullananlar olurmu?
proxy değil dns deep packet inspectionu engelleyen bir program.basitçe; sen bir siteye girmeye çalıştığın zaman o sitenin adı dns'de bulunuyor ve seni o sitenin ip adresine yönlendiriyor. ama dpi yüzünden senin internet servis sağlayıcın senin girmek istediğin sitenin domain adresini öğreniyor ve seni başka adreslere yönlendiriyor dolayısıyla istediğin siteye giremiyorsun. bu program onu engelliyor ama illa takip etmek isteyen için hiçbir koruma sağlamıyor.
 

Ebu Süleyman

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyüm opera taraycı öneririm
ram yiyor hükümetin sizi görmemesi için brave tor browser önerririm ama tor browser ile deep webbe girme ihtimaliniz var.
Bedava peynir fare kapanında olur diye boşuna denmemiş. Opera özel bir şirkettir ve sunduğu ücretsiz VPN ise çok büyük ihtimalle sizin verilerinizi toplamakta ve onları başka şirketlere satmaktadır.

Tor Browser ise bir vakfa aittir ve dünyanın dört bir yanında gönüllüler tarafından yürütülen Tor ağına bağlanır.
Deep Web'e girme ihtimaliniz var demişsiniz, Deep Web denilen şey daha geniş bir kavramdır fakat .onion uzantılı siteler olarak bilinmektedir, bu sitelerin ise normal sitelerden hiçbir farkı yoktur. Sadece takip edilmesi zor olduğundan yasadışı ve virüslü içeriğin orada yuvalanması daha olasıdır. Siz arama çubuğuna yazmadıkça o sitelere girmenize de imkan yok.
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt