Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

www.ilimdiyari.com İLİM PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR (Hilâfet Devleti resmî sitesi)

HuZeYFeN' Çevrimdışı

HuZeYFeN'

Üye
İslam-TR Üyesi
banner.jpg

http://www.ILIMDIYARI.com

A Çevrimdışı

abdulkahir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
harik bir site çok istifade ettim ancak TR den girişleri yasaklamış kafirler oyuzden hosts değiştirerek felan giriyorum ben güzel arapça dersler va içinde medrese derslri herkeze tavsiye ederim kitaplar vaazlar

HuZeYFeN' Çevrimdışı

HuZeYFeN'

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardesim
host degisitiriyorum yazmissin, onu kisa anlatabilirmisin? Türkiyedeki Muvahhid kardeslerimiz cok üzülüyorlar iceriginin mahkeme karariyla yasaklandigindan dolayi.. Selam Hakka tabi olanlarin üzerine olsun

A Çevrimdışı

abdulkahir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
başlat / ayarlar / denetim masası / ağ bağlantısı / yerel ağ bağlantısı kutusu / özellikler / internet iletişim kuralları TCP IP / özellikler / aşağıdaki DNS sunucusunu kullan : yeğlenen ağ sunucusu yerine
4 2 2 1 yazacaz tamam tamam diyipçıkacaz sonra yerel ağ bağlantısı kutusundan destek kısmına gelip onar a basacaz. internet exploreri açıp kapayacaz. pekçok yasaklı siteye girer. ilimdiyarına girer. bazan açmadığında siteleri internet exploreri açıp kapamak gerek. 4 2 2 2 - 4 2 2 3 - 4 2 2 4 - 4 2 2 5 adreslerinide kullanabilirler. yada ultrasoft 9.4 isimli programı aratabilirler googleden

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selam aleykum

site bu adrese yonlendiriyor http://www.hakkhaber.com/ giremeyenlere giris icin en iyi yolu gosterebilirim

C:\WINDOWS\System32\drivers\etc
burayi acin host dosyasi goreceksiniz bunu notepad le acin

en alt yere
bu sekilde yazin ( copy paste yapabilirsiniz )

94.75.240.151 ilimdiyari.com
94.75.240.151 www.ilimdiyari.com

sonra kapatin kapatirken (save) kayd edin secenegini secin

bundan sonra rahat bir sekilde girebilirsiniz

vista icin ayni sekilde ama once START ( BASLANGIC MENU ) / PROGRAMLAR / ACCESSORIES / NOTEPAD / ... note pad i acarken admin olarak acin ve su sekilde ilerleyin C:\WINDOWS\System32\drivers\etc en son host dosyasini acin ve ayni islemi yapip kayd edin

selametle ...

Üst Ana Sayfa Alt