Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yabancı Dil Öğrenmeye Yardımcı Birkaç Site

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ebu Ubeyde bin Cerrah ahki, @halidvelid 'le bir iletişime geç istersen. Kendisiyle konuştuğumda skype'tan ders yapabiliriz demişti, medrese usulü. Ben şuan müsait değilim pek Aralık gibi başlayacağım İnşaa Allah.
Yok abi ben saka yaptim bana da ögretin diye.... :D "ANLIK DURUMLARINIZ" konusu altinda Ebu Zerka'nin derslerini takip etmeyi düsünüyormussun gibi yorumlar yapmistin bende sana kitap linki vereyim dedim...:p... Bazen anlasilmam zor oluyor...:kötü:

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
@Ebu Ubeyde bin Cerrah :D Arapça için tavsiye etmişlerdi de ben diğer derslerine de sulanmıştım. Bir ahki uyardı sağolsun. Kitap mesele değil sürüsüne bereket var elhamdülillah da hoca yoktu işte.
İnternet ortamında oluyor öyle anlaşmazlık. Ses yok mimik yok nerden anlayacan adamı? :D

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ebu Ubeyde bin Cerrah :D Arapça için tavsiye etmişlerdi de ben diğer derslerine de sulanmıştım. Bir ahki uyardı sağolsun. Kitap mesele değil sürüsüne bereket var elhamdülillah da hoca yoktu işte.
İnternet ortamında oluyor öyle anlaşmazlık. Ses yok mimik yok nerden anlayacan adamı? :D
Abi yine anlamadik birbirmizi galiba :komik: Benim sana link olarak verdigim kitap zaten Ebu Zerkanin arapca ders verdigi kitap. Yani Ebu Zerka'nin arapca derslerini takip edeceksen ders verdigi kitap da elinde olsun dedim. :eek:kyrm:

Üst Ana Sayfa Alt