Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yakışmıyor (facebook Sayfası)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
gulyarasi facebook sayfasında (https://www.facebook.com/gulyarasi) paylaşılan resim:
599107_425640444190887_1926701295_n.jpg
https://www.facebook.com/photo.php?...90507032.35192.111985835556351&type=1&theater
ayıptır günahtır. sofiler yapmıyor bunu.. ğavs ğavs diye eşekleri, inekleri bağırtıyorlar en azından...

Allah (cc) bal peteklerinde "arapça ismimi arayın" buyurmamış şöyle buyurmuştur: 68) Rabbin bal arısına: Dağlardan, ağaçlardan ve insanların yaptıkları çardaklardan kendine evler (kovanlar) edin.
69) Sonra meyvelerin her birinden ye ve Rabbinin sana kolaylaştırdığı yaylım yollarına gir, diye ilham etti. Onların karınlarından renkleri çeşitli bir şerbet (bal) çıkar ki, onda insanlar için şifa vardır. Elbette bunda düşünen bir kavim için büyük bir ibret vardır. (Nahl Sûresi)

Buyur bunda da haç (istavroz) var:
a98421_birthmark_8-cow.jpg

599107_425640444190887_1926701295_n.jpg

a98421_birthmark_8-cow.jpg

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi samimiyetinizden süphem yok ancak, bizler kendimizi kardes ilan ediyorsak bunun yeri burasi degil, özel mesajdir ya da site iletisiminden sitenin teknik bölümüne ilgili sorunu iletmektir.

Ilgili mesaji gulyarasinin facebook yöneticilerinden biri atmis, bunun sitedeki yöneticilerle ilgisi yok. Farz edelim ki var, gercekten bu bu sekilde mi olur, mesala ben sizin su sitedeki yazilarinizda art niyet arasam emin ol her cümlene bir comak sokarim, bundan süphen olmasin.

Gelelim konuya, bu ve benzeri seyler sahsen benim imanimi arttiriyor, ha bu tür seyleri kullanip insanlara bakin Allah var, delilide bu tür seyler demiyorum, denmezde.

Benimde en cok ibret aldigim görüntü sudur.

mucahid23_mucizeagac.jpg

Bunlarin ibretlik adina paylasilmamasinda acaba herhangibi nas var mi.

Sen olaya öyle bakiyorsun ama ben olaya öyle bakmiyorum.

Onlar ki, gerek ayakta, gerek otururken ve gerekse yanları üzerinde yatarken Allah'ı anarlar; göklerin ve yerin yaratılışı hakkında inceden inceye düşünenler «Ey Rabbimiz, sen bunu boşuna yaratmadın, seni bütün eksiklerden tenzih ederiz; o halde bizi o ateş azabından koru.

Ali imran 191

Biz olaya böyle bakiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...