Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Yaralı Çeçen Mücahidden Müslümanlara Nasihat +18

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
chechen-mujahid.jpg

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla…

Hamd, Allah’a; salat ve selam, O’nun resulünün üzerine olsun!

Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun!

Kıymetli din kardeşlerim; Allah’ın dininden yüz çevirmeyin! İslam’dan ayrılmayın! Vallahi ben şu anki durumumdan razıyım. Her ne kadar acılı ve ağır olsa da…

Tüm kardeşlerden Allah rızası için beni affetmelerini rica ediyorum. Yüce Allah, bizim ellerimizle dinini yüceltir inşallah.

Kardeşlerim; sizden Allah rızası için beni affetmenizi ve şehid olmam için dua etmenizi diliyorum.

Kardeşlerim; sakın ümitsizliğe düşmeyin, sonuna kadar bu yola devam edin! Allah(c.c.), bizleri Firdevs cennetlerinde mükafatlandıracaktır inşallah.

Kafirlerin boyunduruğu altında yaşayan Müslüman kardeşlerime de seslenmek isterim: Kafirler Allah’ın dinini aşağılıyor. Siz de ayağa kalkın, Allah yolunda sefere çıkın! İşte ellerim ve gözlerim; onları Allah yolunda kaybettim. İnşallah onlar benden evvel cennete gittiler.

Allah hepimize iman versin! O(c.c.)’nun yolunda bir adım atın, oturmayın! İnanın ki bu hiç de zor değil.Benim şu halimde bile zorluk yok.Vallahi ben, Allah’ın benim için önceden takdir ettiğine razıyım.

Ve Muhtar’a,Yakub’a ve İmam’a selam söylüyorum.Allah için beni affetsinler.

Anne ve babamdan da beni affetmelerini diliyorum.Vallahi sizleri çok seviyorum ve inşallah şehid olursam kıyamet gününde sizin için şefaatçi olacağım.Söyleyecek başka bir şeyim yok. Elhamdülillahi rabbi’l alemin…

Allah-u Ekber!

…birbirinizle kardeşler olunuz…

Çeçenya Vilayeti/2014-Yaz dönemi

Kavkaz Center

Tercüme: Ümmet-i İslam

Moderatör tarafında düzenlendi:
ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanaallah insanin ici el vermiyor izlemeye Allah u teala ona sehadeti nasip etsin insaallah (sehid olmus mudur acaba ?) sehidler siddiklar ve nebilerle hasronulanlardan olur Rabbim bizide oylece dirilenlerden eylesin .

Üst Ana Sayfa Alt